Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindenki itt kérdez meg...

Miért mindenki itt kérdez meg mindent?

Figyelt kérdés
Miért itt kérezik meg amit a célszemélyektől kéne:Anya apa,feleség,férj,társ,stb.Számomra szomorú hogy ilyen weboldal egyáltalán kell,mert akkor nagyon rossz felé haladunk kommunikáció terén,sajnos a napi kommunikáció leamortizálódott a fekete fehér igen nemre,lassan msn eszünk szexelünk is,virtuálisan kapálunk a farmerámában...Titeket ez nem aggaszt,hoy ennyire nem tudunk egymással mit kezdeni,beszélgetni,hogy párok msn élnek,érett 30 éves férfiak nők a virtuális játékokat előrébb tartják,mint a családot,párkacsolatot...20 éves lányok msn -en várják a párjukat hátha feljönnek hozzájuk.Itt kérdezik,meg sokan hogy a párjuk mire vágyhat,mit érezhet,hát ezt tudniuk kéne maguktól....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.Ez engem rohadtul agasszt...Sajnos munkámból kifolyólag,sok durva dolgot látok...Csak én érzem,hogy ez nagyon nem jó tendencia?Én jöttem a Marsról?
2010. okt. 24. 19:58
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
A másik kategória: Anyu haragszik rám? A párom szeret?A férjem megcsal a kolleganőjével?A pasim miért feküdt le a barátnőmmel?Miért vert meg apám?Ezeket vad idegen embrek mégis honnan tudják,nem ők élnek,nem ők vannak benne a szituációkban...
2010. okt. 24. 20:31
 22/29 anonim ***** válasza:
Mert néha jól esik meghallgatni mások pártatlan véleményét.
2010. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Én csak azon akadok ki hogy sok 13 éves és társaik hogy ócsárolják a szüleiket.... Minden második kérdés az hogy normális az anyám? utálom az apámat/anyámat. Gyűlölöm a szüleimet.. stb..stb..
2010. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Sajnos én néha megértem azokat a 13 éveseket,bántalmazott gyerekekkel fiatalokkal emberekkel foglalkozom,sajnos fogalmatok nincs mik folynak családokban zárt ajtók mögött...
2010. okt. 24. 21:59
 25/29 anonim ***** válasza:

Azért nekem az is érdekes, hogy rengeteg olyan kérdést is feltesznek itt, amire egy kétperces kereséssel megtalálnák a választ, de úgy látszik, annyira tufa némely kérdező, hogy képtelen használni még a google keresőjét is.

Pl.: hogyan kell beállítani... mi a véleményetek a... honnan tudom letölteni...


Az egészségügyi kérdésekre meg lehet név nélkül választ kérni, számtalan weblapnak van Az orvos válaszol rovata, és azért ott nem írnak hülyeségeket a válaszolók.

2010. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Megcsíphet a szúnyog olyan erősen, hogy a babámra is hatással legyen?

Esetleg a magzatburkon is át tud szúrni szúnyog vagy más rovar?

Na nálam ez a kérdés verte ki a biztositékot...

2010. okt. 25. 16:21
 27/29 A kérdező kommentje:
2010. okt. 25. 16:22
 28/29 anonim válasza:

Tudod, teljesen úgysincs igazad. Akik itt a párkapcsolatukrók kérdezősködnek, azoknál eleve valami baj van: féltékenyek, vagy szimplán nem biztosak semmiben. Én sosem tettem fel ilyen kérdést itt, és boldogan élünk már sok ideje:)

Olyanokat tettem fel, amit senki másnak nem mertem. Általában anyukám oké, ott lenne válaszadónak, de ő enyhén... hülye, már bocsánat, hogy ezt mondom rá. Szigorú, és mindig kikerüli a kínos témákat, de ha valamit elrontok, mert nem tudom, hogy kell, akkor máris kapom a taslit a fejemre és a szobafogságot. Vagyis: találjak ki mindent magamtól, mert ő nem fog felvilágosítani.

Nagyjából az oldal is eredetileg erre jó. Ha valakinek még a saját jó édes anyukája se figyel, akkor legyen egy hely, ahol tájékozódhat.

2010. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, csak számomra szomorú,hogy egyeseket nem a saját édesanyuk világosít fel hanem a bravo girl...
2010. okt. 25. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!