Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindenki itt kérdez meg...

Miért mindenki itt kérdez meg mindent?

Figyelt kérdés
Miért itt kérezik meg amit a célszemélyektől kéne:Anya apa,feleség,férj,társ,stb.Számomra szomorú hogy ilyen weboldal egyáltalán kell,mert akkor nagyon rossz felé haladunk kommunikáció terén,sajnos a napi kommunikáció leamortizálódott a fekete fehér igen nemre,lassan msn eszünk szexelünk is,virtuálisan kapálunk a farmerámában...Titeket ez nem aggaszt,hoy ennyire nem tudunk egymással mit kezdeni,beszélgetni,hogy párok msn élnek,érett 30 éves férfiak nők a virtuális játékokat előrébb tartják,mint a családot,párkacsolatot...20 éves lányok msn -en várják a párjukat hátha feljönnek hozzájuk.Itt kérdezik,meg sokan hogy a párjuk mire vágyhat,mit érezhet,hát ezt tudniuk kéne maguktól....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.Ez engem rohadtul agasszt...Sajnos munkámból kifolyólag,sok durva dolgot látok...Csak én érzem,hogy ez nagyon nem jó tendencia?Én jöttem a Marsról?
2010. okt. 24. 19:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%

aha

hogy legyen mit kérdezned!

2010. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Bocs... te miért itt kérdezel?
2010. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
jogos utolsó
2010. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Úgy gondolom, hogy mindenkiben van olyan kérdés, amit valamiért szeretne arc nélkül feltenni. Vagy mert kínos, vagy mert nem szeretné, hogy hülyének nézzék, esetleg, nincs a közelében olyan, akiről azt gondolná, hogy tudja a választ. De ez az én véleményem. Ha téged ennyire zavar, akkor miért olvasod ezeket a fórumokat?
2010. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
71%

Valamilyen szinten igazad van, de ez a világ már más mint régebben volt :) Haladunk az elektronika felé akár sajnos akár nem sajnos ez jobb már nem lesz :(

16/F

2010. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
67%

Hát félig meddig igazad van.

De ha valaki olyan dolgot kérdez, melyet a családja sem tud? Pl.: Kutyákkal vagy más állatokkal kapcsolatban, vagy bármi.

Akkor hadd kérdezze már meg itt!

Te kedves kérdező, miért ide írtad ki a kérdésedet, mikor anyucival, apucival is meg lehetne ám beszélni?

Na, nem bunkóságból írtam, csak Te is így állsz hozzá.

Bocsi, ha megbántottalak!

Szia!Egy olyan ember aki sok mindent megkérdez itt!

2010. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Miért hol kérdezzem meg itt ez oldal,erre találták ki nem?Csak számomra durva hogy ennyien itt kérdezik meg amit nem itt kéne,de látom nem értitek sajnos,amúgy is lassan cset.hus lesz a szinvonal.Nem válaszolni jönnek sokan,csak kötözködni,belerúgni a másikba,kiélni kisebbségi komplexusukat,gúnyólódni más baján,mert attól az övék kisebbnek tűnik majd. ÁÁÁÁ hülye voltam,hogy regiztem,meg kérdztem itt...cset.hu...
2010. okt. 24. 20:07
 8/29 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó vagyok! Utolsó előtti:Hogy jött össze a 0 százalék?

Felpontozzalak?

2010. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

És ha valaki valamilyen kínos dolgot kérdez meg? Amit mástól nem merne, még a családjától sem?

Anonim az oldal tehát, kínos kérdést is fel lehet tenni!

2010. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Én a családi kapcsolatok részre értem,nem az egésszég meg a kutyás stb oldalra,azt normálisnak tartom,azt nem mikor itt kérdezi meg a csaj,hogy a párja szerti e vagy nem,hát idegen emberek honnan tudják ezt,nem vagyunk röntgen szeműek...nem mi élünk a párjával...A családi kapcsolatokra értem,ha lehet azokat egyáltalán családnak meg kapcsolatoknak nevezni...
2010. okt. 24. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!