Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindenki itt kérdez meg...

Miért mindenki itt kérdez meg mindent?

Figyelt kérdés
Miért itt kérezik meg amit a célszemélyektől kéne:Anya apa,feleség,férj,társ,stb.Számomra szomorú hogy ilyen weboldal egyáltalán kell,mert akkor nagyon rossz felé haladunk kommunikáció terén,sajnos a napi kommunikáció leamortizálódott a fekete fehér igen nemre,lassan msn eszünk szexelünk is,virtuálisan kapálunk a farmerámában...Titeket ez nem aggaszt,hoy ennyire nem tudunk egymással mit kezdeni,beszélgetni,hogy párok msn élnek,érett 30 éves férfiak nők a virtuális játékokat előrébb tartják,mint a családot,párkacsolatot...20 éves lányok msn -en várják a párjukat hátha feljönnek hozzájuk.Itt kérdezik,meg sokan hogy a párjuk mire vágyhat,mit érezhet,hát ezt tudniuk kéne maguktól....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.Ez engem rohadtul agasszt...Sajnos munkámból kifolyólag,sok durva dolgot látok...Csak én érzem,hogy ez nagyon nem jó tendencia?Én jöttem a Marsról?
2010. okt. 24. 19:58
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
77%
20:07 esnek: aha Pontozz :DD amugy úgy jött össze hogy nemtudom :DD szerintem eddig 1 minuszt kaptam vagy áhmind1is :D
2010. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Én is felpontoztalak,meg mindenkit...
2010. okt. 24. 20:21
 13/29 anonim ***** válasza:
51%
Én értem mire érti a kérdező.Mondjuk le is írta.lényeg,hogy nem itt kellene olyanokat kérdezni olyan kaliberű dolgokat,hogy akkor most anyuci haragszik stb.
2010. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%

Én értem mit akarsz mondani.Feltételezem,hogy nem azokról a kérdésekről van szó amikor tényleg valami komoly dolog,és esetleg a családdal,baráttal nem akarja,nem tudja megbeszélni.Ilyenkor arc,és név nélkül könnyebb tanácsot kérni.Feltételezem,hogy nem a "tudományos " vagy éppenséggel állatokról szóló kérdés aggaszt.Hiszen evvel nincs is gond.Sokszor egy másik ember tapasztalata kincset ér.Inkább az a gond,hogy megkérdezik,hogy mit vegyenek karácsonyra apunak/anyunak/ barátomnak..Hiszen ezt csakis a kérdező tudhatja,hogy mire vágyik az illető,vagy mi érdekli..Vagy értelmetlen kérdések áradata megy itt,beleértve a sok kamu kérdéseket..Én sem értem,hogy ilyen kérdések miért vannak.Azt se értem,hogy a kérdező leírása szerint iszonyú fájdalmai vannak,esetleg gennyedzik de ide jön kérdezni,hogy vajon mi lehet a baja..(ahelyett,hogy orvoshoz menne) az ilyen kérdéseknél mások tippjei sokkal rosszabb tanács..

Abban is igazad van,hogy sokan már csak kötekedni járnak ide,mintha így vezetnék le az ingerültségüket vagy az unalmukat.Az ilyen kötekedős alakok szánalmasak nagyon,hiszen elég csekélyek lehetnek érzelmileg...

Az igazság az,hogy ez az oldal amilyen jó volt az elején annyira pocsék lett..Nem hiába jövök most már fel csak havonta egyszer de igyekszem ezt is csökkenteni..Sajnos a normális emberek akik tudtak jó tanácsot adni,azok lassan törlik magukat és nem jönnek vissza..Kár..

2010. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
84%
Egyetértek 20:22 vel :D Csak nem volt kedvem ennyit írni :$
2010. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Mert nem mindenkinek olyan a viszonya otthon a családtagjaival h lehetővé tegye az 1enes nyílt beszédet.

És úgy gondolom semmiköze a másiknak ahhoz h kitől hol és mit kérdez meg az illető.

Én is rávagyok utalva idegen emberek tapasztalatára ill. segítségére.

Inkább 1 ien hasznos oldal legyen több. mint a g*cis napiszar.

18/F

2010. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Erről beszélek tiszelt utolsó válaszadó,és főkéntaz is baj ha normális választ adsz vagy leírod az igazságot neked esnek,lepontoznak,beléd rúgnak vag tizen letámadnak,hogy a fű akkor is kék az ég meg akkor is zöld...Na igen a karácsonyi ajándék kérdések a másik kategória ami a sírba kerget,akit szeretek azt ismerem annyira hogy tudom mi teszi boldoggá,mire vágyik,minek örülne...Egyszerűen tudom mit kell adnom neki.
2010. okt. 24. 20:27
 18/29 anonim ***** válasza:

Általában a kérdezők maguk is tudják a választ, egyszerűen megerősítésre várnak. Az is lehet, hogy így adják ki magukból a dühöt, egy kívülálló véleményére is kiváncsiak, esetleg nincs kivel megosztaniuk, nincsenek barátnőik, barátaik.

Egyébként meg régen sem volt sokkal hatékonyabb a kommunikáció, sőt jóval kevesebbet beszéltek egymással a felek, mert nem volt telefon, nem volt internet, leveleken keresztül kommunikáltak, ami igaz, hogy romantikusabb, mint az msn, de több nap mire az illető megkapja a levelet.

Azt pedig szintén hülyeségnek tartom, hogy emiatt kevesebbet találkozunk a barátainkkal, párunkkal. Egy olyan ismerősöm sincs, aki annak ellenére, hogy találkozhatna a párjával, inkább neten keresztül kommunikál.

2010. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
vagyis 20 22-es
2010. okt. 24. 20:27
 20/29 anonim ***** válasza:

Szia! Persze van alapja annak amit mondasz, de azért ennyire szerintem nem sötét a helyzet. Legalábbis én nem beszélek a párommal msn-en, nem kapálok a farmerámán és nem halok meg ha 3 napig nem tettem fel az iwiw-re a legújabb képeimet.

Szerintem ezt a nagy elektronikus világot másképp is fel lehetne fogni, ki kéne használni az előnyeit. Pl az sms, msn, email stb stb nagyon jók egy párnak akik távkapcsolatban élnek...

Én pszichológus vagyok, de hidd el néha tiszta érdekességből teszek fel ide egy kérdést, mert kíváncsi vagyok, hogy azok akik az oldalt olvassák mit gondolnak. természetesen nem e szerint élem az életemet, nem érdekel különösebben mások mit akarnak elhitetni velem, miről akarnak meggyőzni, csupán érdekel mit gondolnak.

Hidd el nekem néha felüdülés itt elpanaszolni "civilként" és nem pszichológusként az aktuális "bajomat" vagy akár egy cifra esetet (természetesen név nélkül)...mert valahogy jól esik. Ebben nincsen semmi patológiás. Ettől függetlenül rengeteget beszélek a párommal, a családommal, a barátaimmal stb stb...


Természetesen más az, ha valaki megkérdi hogy "férjez menjek-e szerintetek?" vagy "megtartsam-e a gyereket" az már túl megy azon, hogy más döntse el helyettünk, szerintem.

Szóval legtöbbünk szerintem csak kíváncsiságból írogat ide, nem azért mert nem kommunikál...vagy csak szeretném ha így lenne?!:)

2010. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!