Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Osztálytársam és egyben legjobb barátnőm összejött egy 17 éves sráccal.(LB-m 13).

A srác tényleg nagyon jófej ahogy bnöm elmesélte.Lassan 5 hónapja vannak együtt.

Együtt akarnak aludni de semmi szex (13 évesen még jóhogy nem ezen gondolkozik bnöm...)csak együtt alvás.Viszont bnöm attól fél,hogy az anyja félreértené meg nem engedné.Te mit tennél az édesanyja helyében?


2010. okt. 24. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Így, hogy 13 éves, semmiképp nem engedném el. Nem hiszem, hogy nagy a valószínűsége, hogy az anyukája másképp döntene.


19/L

2010. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

13 éves még ne alaudjon már együtt a fiúval!

biztos nem engedném neki..milyen anya az ilyen aki ezt megengedi?

2010. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném meg.Nem vagyok anya de emlékszek rá amikor én voltam 17 a velem egykorú fiúknak mi volt az első ami eszükbejutott az együttalvásról,és nem az alvás.Biztos vannak kivételek is de én nem engedném.(21/l)
2010. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A srác aludni osztálytársamnál.

Viszont egy szobás a házuk így van egy franciaágy meg egy kisebb ágy a szobában.Gondolom ők ketten aludnának a nagyon az anyja meg a kicsin.

2010. okt. 24. 15:26
 5/13 A kérdező kommentje:
aludna*
2010. okt. 24. 15:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ott alvásból mindig kisül valami. Arra, hogy nem, igen kevés esély van. A srác 17 éves, az Ő hormonjai már másképp gondolkodnak mint a barátnődé. Nyílván bepróbálkozna. Bár még nem vagyok anyuka, de ha nekem kislányom lenne, ennyi idősem nem engedném, hogy a barátjánál aludjon. Maximum a srác időzhetne nálunk órákat, vagy késő estig, de 13 évesen nem engedném, hogy a lányommal töltse az éjszakát.
2010. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen helyzet lenne, akkor meg a lány helyében elsem hívnám a srácot, hogy velem éjszakázzon. Milyen már, hogy az édesanya a másik ágyon alszik, míg a két szerelmes összebújik... :)
2010. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy mit gondol az együttalvásról a barátnőd, de arra is mérget vehettek, hogy egy 17 éves hormonkupac fiú nem elégszik meg a kézenfogással, ezért én már azon is megbotránkoztam, hogy 13 évesen engedik neki ezt a kapcsolatot.
2010. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon kétlem,hogy a srác bepróbálkozna.Bnöm szerint félénkebb mint a többi meg nem csak a szexre megy,szűz és normális ami manapság elég ritka.

Mondjuk az tényleg furcsa szituáció,hogy az anyja velük egy szobába.Még mamájuknál tudnának aludni mert ott van a bnömnek külön szobája de hát mit szólnának az "öregek"... >.<

2010. okt. 24. 15:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy 13 éves, de nekem akárhány évesen leégne az arcomról a bőr, hogy olyan helyre elhívom a pasimat, ahol egy szobában alszunk anyámmal.
2010. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!