Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagypapa ez szerintetek? SOS

Nagypapa ez szerintetek? SOS

Figyelt kérdés
14éves vagyok,most halt meg a nagymamám,kb 1hónapja.A nagypapám kb fél hónapig sírt,de csak akkor amikor részeg volt. Régen is teljesen kikészítette a mamát,most anyát próbálja,meg engem. Ma reggel jött át erre mondta h nyissam ki az ajtót(mert be volt zárva),valahogy be volt ragadva és nem tudtam kinyitni,ezt mondtam is neki,erre ráütött az ablakra,és kívül van egy rács rajta és arra is és ordított,hogy megfojt ha nem nyitom ki. hát nagypapa ez? 83éves..-.-
2010. okt. 23. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
igen, egy öreg, demens, valszeg boldogtalan életű nagypapa
2010. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem nagypapa, hanem koporsótöltelék!
2010. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagyapám kb. 10-szer úgy összeverte nagymamámat, hogy fel sem lehetett ismerni... A lakásban mindent szétvert, nincs egy működő porszívó, kávéfőző, nincs egy ép lámpabúra...

Nem tudom, mi vitte rá erre, de szerencséje, hogy meghalt.

2010. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

egyetértek az elsővel. szegény, 83 éves, nagyon sokáig együtt élt a nagymamáddal, biztos nagyon nehéz neki feldolgozni. nem is fogja egy ideig, még friss. adjatok neki erőt és támogassátok! amíg tehetitek... nekem már nincs rá lehetőségem. és életem legnagyobb szomorúsága ez. vicces az élet, aki utálja a nagyapját, annak 83 évesen is él, én aki, mindennél jobban szerettem, 10 évesen vesztettem el, ő akkor volt 70...

16/L

2010. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kifejtened kedves kerdezo, h. milyen volt a nagyapad viszonya a nagyanyaddal?
2010. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az agresszió és a furcsa viselkedés az öregkori demencia, alzheimer egyik tünete. És ez fokozatosan egyre rosszabb lesz. A nagymamám is ilyen. Agresszív, és néha tök hülyeségeket képzel bele szituációkba. Úgyhogy ne bántsd, szerencsétlen nem tehet róla, sajnos így kell őket elfogadni. Esetleg a folyamatot lassító gyógyszereket lehet felíratni orvossal, de mondjuk a nagymamámnál nem használtak.
2010. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nagypapádat és az ő viselkedését 24 éves korodban jobban fogod már érteni, 34 évesen még jobban és talán 44 évesen megbánod, hogy valaha is így gondoltál rá... mindannyian bízunk benne, hogy mi kedves öregemberek leszünk 83 éves korunkra, de ez egyátalán nem biztos, de bármilyen problémánk lesz is, reméljük, hogy az unokánk eléggé szeretni fog ahhoz, hogy megértően viselkedjen az öregkori "hülyeségeink" iránt!
2010. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!