Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A barátom minap nagyon lehurrogott, mert azt merészeltem neki mondani , hogy meg szeretnék tanulni vezetni és, hogy szeretnék egy középfokú nyelvvizsgát angolból. Azt mondta, szánalmas, hogy engem ezek a tárgyi dolgok tesznek boldoggá. Szerinte akkor boldog egy ember, ha sok baráttal veszi körül magát és szórakozik minden este.

Én ezzel nem értek egyet. Szerintem igenis fontos a tanulás és az, hogy továbbképezzük magunkat.


2010. okt. 22. 19:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ki ne találjátok már, hogy akinek nyelvvizsgája van, annak nincsenek barátai.

A pasidnak szimplán nincsenek ambíciói, ezért a tieidet is ellenzi.

2010. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Elég gáz, hogy a pasidnak nincsenek céljai, csak úgy van a nagyvilágban...
2010. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nincsennek barátai akinek nyelvvizsgája van, és nyilván ha leegyszerűsítjük a dolgot, akkor a kérdezőnek van igaz. Én csak azt mondtam, hogy véleményem szerint nem lehet a kettőt összehasonlítani.
2010. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egy középfokú nyelvvizsga szinte alapvető, ha olyan korban vagy, hogy már vezethetsz.
2010. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hát, a pasid se vár sokat az élettől...
2010. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nem értem miért akadhatott ki ilyesmin a barátod.. Teljesen normális, hogy el szeretnéd mindezeket érni, sőt nagyon is jó ha van kitartásod, szorgalmad mindezekre. Nem beszélve arról az örömről amit kapsz mikor minden egyes anyagot fújod és hogy ezeket egyedül érted el.. :)
2010. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Az önállóság is van olyan mély érték, mint a bulizás.
2010. okt. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!