Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem viseli el hogy otthon lakom?

Nem viseli el hogy otthon lakom?

Figyelt kérdés
20/L vagyok anyukámmal élek jelenleg mert egész nyáron a balatonon dolgoztam,most nincs munkám de áprilisban megint megyek vissza viszont szeptember 10 óta befizettem egy 18e ft-os meg egy 2000ft-os számlát vettem itthonra enni valót mosóport stb.. Ma a mamám főzött ebédet kettőjüknek nekem nem maradt és anya hozott haza 8 db almát és látta hogy eszek egyet és mondta hogy hadjak a tesóm kislányának is mert ők holnap jönnek haza.Így kérdezte hogy vagy már megetted mindet? könyörgöm sajnálja vagy mi? nem hiszem hogy a 6 hónapos gyerek megeszik 8 almát.amit megettem elmentem és vettem hogy ne hiányozzon egy db sem:(olyan rosszul esik:(
2010. okt. 22. 18:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esett volna, de talán csak rosszul szólt és nem akart megbántani.
2010. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem kicsit túlreagálod.
2010. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha ez egyedi eset volt és más különben kedves veled,akkor szerintem ne rágódj ezen.Lehet,hogy tényleg csak azért mondta,mert már eleve elhatározta hogy tesód kislányának azt ad.
2010. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
de akkor is a saját gyerekétől sajnál egy almát? miért kellett beszólnia?
2010. okt. 22. 18:10
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt akkora tahóságnak tartom, hogy csak kettőjüknek főzött a mamád. Könyörgöm ott laksz a gyereke vagy, akkor szívesség az , ha a szülő egy tányér ételt ad a gyerekének? Nah mindegy, nem tudok napirendre térni az ilyen szülő fölött.
2010. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Kérdésedre válaszolva passz,nem vagyok gondolat olvasó.
2010. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

18:12 nek tökéletesen igaza van...

Egy idegent megkínálok enni,ha látom hogy éhes..

Nem is tudnám lenyelni a falatot azzal a tudattal,hogy a gyerekemnek nem maradt..

Bocsi de ez az anya nem igazi anya!!!!!!

2010. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel, hogy ezekre egy kívülálló nem tud válaszolni. Egyrészt, mert a saját szemszögedből látsz mindent, másrészt, mert a mindennapokból kiragadsz egy olyan szituációt, amelyet sérelmezel, de hogy mi áll az egész mögött, miért ilyen az anyukád, azt csak ti tudjátok. Lehet, hogy ő is bánkódik valamin, lehet, hogy nem tart elég aktívnak téged a munkakeresésben... nem tudom. Ott a kistesód, gondolom, anyudnak sem könnyű az élete. Nem hinném egyébként, hogy 1 almát sajnál tőled, valami más lehet ott a gond.
2010. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Engem is csesztek le, mert volt 2 hatalmas barack, és egyiket megettem.

Ugyanígy tesóm kislányának lett véve. Persze a másikat nem ette meg, így ki kellett dobni.

De ugyanígy van a gyümölcslével, joghurttal, csokival vagy süteménnyel.

Egyek szárazkenyeret, meg igyak csapvizet, a többit meg hagyjam meg a kislánynak.

Nem vagyok irigy, de túlzásnak tartom amit néha művelnek.

2010. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én nem tudom az ilyesmit megérteni...Gyerekem már van,de ha lenne unokám is,én egyformán szeretném őket és nem sajnálnám egyiktől sem az enni való.Meg nem értem azt se,hogy néhány szülő miért feltételezi felnőtt gyermekéről,hogy a kicsi elől felzabálná az ennivalót.Na most ez nem kifejezetten a kérdezőre vonatkozik,csak úgy felmerült ...
2010. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!