Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem nem vagyok eléggé...

Úgy érzem nem vagyok eléggé fontos neki, vagy csak kisajátítani szeretném? Vagy ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés

A barátommal 10 hónapja együtt vagyok. Én 19 vagyok, Ő 21.

Voltak kisebb viták köztünk, de mindig megoldódtak.

Most nekem rá lenne szükségem, de nem jön hozzám, érzem, nincs erőm már semmire, teljesen kivagyok készülve. (egy bizonyos dolog miatt, amit nem szeretnék most elmondani, de ettől az egész eddigi életem szarrá mehet.)

Ma is azt mondta, hogy menjek hozzá, mert ő ide nem jön, mert messze van és fáradt.Tegnap sem jött hozzám, inkább elment a barátaival.

Nekem eszem ágában sincs kimozdulni, mert nem birok az utcán lenni, tömegiszonyom is van, főleg most, be is lázasodtam 38.5 C lazám van.

Ma megy bulizni, én meg az idegességtől meg is halhatok, mert úgy veszem észre, hogy nem érdekli. Én vagyok ennyire önző? Eddig is zavart, hogy néha még több időt tölt el másokkal mint velem, mindig engem hibáztatott ezért mert én ' nem vagyok képes szórakozni '.

Most nagyon hiányzik, hogy nincs senki mellemet, azt hiszem ez nem önzőség, vagy kisajátítás


2010. okt. 22. 16:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%
simán csak lázas, rosszul van, nem bugópestisben szenved a kedves kérdező. nyilván jól esne ha a srác csinálna neki egy forró teát vagy kakaót és együtt néznének valami filmet és néha kapna egy puszit? nem értem meg ebben mi a szar? nekem nagyon jól esne, nyilván nem élnék vissza vele, de jól esne, hogy tudom, számíthatok rá ha baj van. és nem esne nehezemre ha ott kellene lennem a beteg barátnőmmel? amúgy most ez gáz, női szemmel nézve? amúgy nem vagyok nyálas, anyámasszonykatonája csak így gondolom, hogy alap.
2010. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, az, hogy terhes lettél, nem egyedül a pasi hibája, hanem kettőtöké! Ezért az abortusz is a kettőtök műve. Másrészt ha egy ilyen nehéz helyzetben nincsen veled, és inkább a haverjaival faszkodik, akkor nyilvánvalóan szarik rád a nehéz helyzetekben, vagyis marhára nem szeret, csak néha mondja a szájával a szeretet szót, hogy bekussolj, és el van intézve.


Nem értem, hogy nem jöttél rá, hogy mondani a "szeretlek" szót marha könnyű, de az nem jelent szeretetet? A szeretet az cselekvésben mutatkozik meg, és a pasi marhára szarik rád, és nem is érdekli,mi lesz veled, ergo marhára nem szeret. Mindig a nehéz helyzetekben mutatkozik meg, hogy ki szeret igazán, hát most megmutatkozik.


Nekem volt abortuszom, és a barátommal együtt voltunk lelki betegek miatta, és VÉGIG mellettem volt, nem a fogyatékos haverjaival ment el rázni az agyát a szórakozóhelyen, miközben én szenvedtem lelkileg.

Ezt csak összehasonlításként mondtam, hogy tudd, hogy viselkedik férfi, amikor VALÓBAN szeret egy nőt, nem csak pofázik.

2010. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Te érzelmileg nagyon sokoldalú szenvedélyes odaadó vagy ez olyam ritka hogy nem sok fiú tudja ezt viszonozni.
2010. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

az ok ami miatt ilyen a barátod: fiatal

hidd el, pl egy 35 éves pasi, aki esetleg sokat dolgozik, együtt él párjával, akkor sem ilyen, ha ilyen akarna lenni


ő még nem tudja, hogy törődést nem csak kapni kell, hanem adni is


és ez nem is a hibája, mert egyszerűen még nem tanulta meg és ennyi

2010. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
17%

és betegséggel, meg gyerekkel amúgy meg csúnya dolog a másikat zsarolni

te is fiatal vagy

2010. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Hát figyelj én nem zsarolom őt, sajnos ez az igazság...
2010. okt. 25. 18:37
 17/28 anonim ***** válasza:
..pedig nagyon egyszerü a dolog,rengeteg manapság az olyan pasi akinek a barátai fontosabbak az álitólagos szerelménél..le lehet vonni a következtetést..
2010. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

ez nem azt jelenti szerintem, hogy nem szereti a srác

hanem csak nem tudja még hogy HOGYAN kell szeretni

tanítható

ha ő lesz beteg, kemény meccs lesz, de te is hanyagold!

2010. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

bocsi én írtam a zsarolósdit

csak annyit fűznék hozzá, hogy az igazságot is a másik szabadságának korlátozása céljából felhasználni is zsarolás.

2010. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
47%

tehát különbség van:

1. szeretnélek látni, mert beteg vagyok

2. ne menj bulizni, mert beteg vagyok

között.

1. a kérés volt

2. az elvárás.zsarolás.

2010. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!