Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem nem vagyok eléggé...

Úgy érzem nem vagyok eléggé fontos neki, vagy csak kisajátítani szeretném? Vagy ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés

A barátommal 10 hónapja együtt vagyok. Én 19 vagyok, Ő 21.

Voltak kisebb viták köztünk, de mindig megoldódtak.

Most nekem rá lenne szükségem, de nem jön hozzám, érzem, nincs erőm már semmire, teljesen kivagyok készülve. (egy bizonyos dolog miatt, amit nem szeretnék most elmondani, de ettől az egész eddigi életem szarrá mehet.)

Ma is azt mondta, hogy menjek hozzá, mert ő ide nem jön, mert messze van és fáradt.Tegnap sem jött hozzám, inkább elment a barátaival.

Nekem eszem ágában sincs kimozdulni, mert nem birok az utcán lenni, tömegiszonyom is van, főleg most, be is lázasodtam 38.5 C lazám van.

Ma megy bulizni, én meg az idegességtől meg is halhatok, mert úgy veszem észre, hogy nem érdekli. Én vagyok ennyire önző? Eddig is zavart, hogy néha még több időt tölt el másokkal mint velem, mindig engem hibáztatott ezért mert én ' nem vagyok képes szórakozni '.

Most nagyon hiányzik, hogy nincs senki mellemet, azt hiszem ez nem önzőség, vagy kisajátítás


2010. okt. 22. 16:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Teljesen igazad van, ez nem kisajátítás!! Nehéz helyzetben vagy és az lenne a minimum, hogy most melletted álljon..Ha nem így tesz, akkor én lehet, hogy elgondolkodnék mennyire vagy fontos neki.


L/19

2010. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Sajnállak nagyon,én is most eléggé kivagyok anyukám miatt!És mellettem sincs senki, bár a barátomnak el sem mondanám, szégyen az egész.

Neked pedig csak annyit hogy nyugi.

És egyáltalán nem vagy önző.És nem sajátítod ki.Szerintem ennek természetesnek kellene lenni.

2010. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen érzéketlen ez a 21 éves körüli korosztály, nekik csak a buli, meg a haverok a fontosak. És nem vagy önző. Természetes amit elvársz, de ők ilyenek, általában.
2010. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Nem illetek egymáshoz. Te otthonülősebb lennél, ő meg ennyi idősen, igaza van, menne bulizni. Ez normális a részéről, de te is tudod, hogy ez az állapot nem tartható fenn. Ismerkedj ugyanolyanokkal, mint te, őt meg hagyd élni. Tele van a gyk is otthonülő srácokkal.
2010. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nem vagyok otthonülő, csak most tényleg baj van és nem igazán mennék ki.

Most beszéltem vele, azt mondta inkább megy bulizni minthogy jöjjön hozzam. Szerinte szeret... hát tényleg ez szerelem...

2010. okt. 22. 18:41
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

nem vagy önző, egyszerűen tróger a barátod. ha neki fontosabb az, hogy bulizzon a barátaival, minthogy veled legyen mikor beteg vagy, és betegségen kívül is, akkor biztosan nagyon-nagyon fontos vagy neki....

23f

2010. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
27%

Ne haragudj, nem fog tetszeni a válaszom.

Voltál már ezelőtt is beteg, igaz? Volt olyan, hogy beteg voltál úgy, hogy épp nem volt pasid? Túlélted?

Nem vagy önző, mert mindenkinek másak az igényei. Te pl. elvárod, hogy fogja a kezed. Nekem lelkiismeret furdalásom lenne, ha az én sz@r állapotom másnak is elrontaná a kedvét.

Hívj át valaki mást. De őszintén, kevesen szeretnek egy beteg emberrel "lógni". Inkább olvass egy könyvet, és aludd ki magad, hogy minél előbb meggyógyulj.

23/L

2010. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Tudod, pluszban még lehet h terhes is vagyok, amit nem én egyedül hoztam össze, és az egész az ő hibája, és igen, ki vagyok akadva emiatt, mert még kell várjak 3 napot a tesztig, mert akkor jár le a 2 hét a 72órás tabletta után.

Úgyhogy igen, szeretném ha mellemet lenne, mert egy abortusszal én b*szom el az egész életem és egy gyerekkel még jobban mint ő.

2010. okt. 22. 20:03
 9/28 anonim ***** válasza:
90%

19:59-nek: azért más egy beteg emberrel lógni, és más ha ott vagy a barátnőd mellett aki beteg! főleg ha direkt hív, hogy menny! lehet bennem van a hiba, de én úgy gondolom ilyenkor mégjobban ott a helye a srácnak, végülis azért a párja. nekem például elég szarul esne ha beteg lennék és nem jönne el a barátnőm.

19:52-es voltam

2010. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

Oké, ezt mondtam. Nekem meg az esne sz@rul, hogy ha valaki nézné, ahogy betegen vergődöm. Mindenki más.

De azért nyugtassatok meg, hogy társ nélkül átvészelitek a betegségeket, és nem kell ápolónőt hívni.

23/L

2010. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!