Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megbántott! Mit tegyek?

Nagyon megbántott! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párom legjobb barátját megcsalta a felesége és most egy olyan csajjal randizik akit a párom is ismer. Áradozik hogy milyen szerencsés hogy ilyen jó nőt fogott ki.Én megkérdeztem hogy na mi van irígy vagy? Erre ő azt válaszolta hogy egy kicsit...

Megállt bennem az ütő is.

Borzasztóan megalázva érzem magam.

Mit tegyek?


2010. okt. 22. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát tanácsot nem tudok mondani, de ez nekem is rosszul esett volna... hogy mondhat valaki ilyet a barátnőjének? mostmár semmit nem tudsz tenni, én abban a pillanatban küldtem volna el az anyjába (mármint nem úgy, hogy szakítok vele, csak kicsit elküldöm a francba).
2010. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hogy mondhat valaki ilyet a saját barátnőjének a szemébe?:O
2010. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt a hétvége,csípd ki magad és menj el a barátnőkkel.

Majd fog bánkódni és rájön mit veszithet.

2010. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem nagyon tisztel téged ez a fiú :(

Nekem egy férfi sem mondott még konkrétan ilyet. A legelső barátom mondta, hogy nem vagyok nőies, és ezen úgy megsértődtem, hogy megmondtam neki hogy ő meg neveletlen, és rögtön ott is hagytam. De ez még mindig nem volt olyan durva, mint a helyzet amit te leírtál. Én komolyan fontolóra venném a szakítást.


32/N

2010. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én azonnal otthagynám a helyedben! :o Utána majd gondolkodhat...
2010. okt. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ennek az az előzménye van, hogy borzasztóan lefogytam.

Van egy 15 hónapos kisfiunk.

Aztán mondta hogy nem akart megbántani.

Jól nézek ki, csak nagyon vékony vagyok és azt szeretné ha híznék egy kicsit.

Sajnos az is hozzátartozik hogy igaza van.

De nagyon megharagudtam.

2010. okt. 22. 16:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenki akivel találkozok (akik régebben láttak) hogy borzasztó vékony vagyok és nem áll jól, hízzak egy kicsit.
2010. okt. 22. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt még beszéld meg vele, mert ezek szerint benned nyomot hagyott és ez egy veszekedés alkalmával előjöhet még.
2010. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!