Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem meg a páromat,...

Hogyan kérjem meg a páromat, hogy segítsen a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Szóval, szeretném megbeszélni a párommal, hogy egy barátnőmnek és a párjának adjon kölcsön egy összeget. Ez a pénz a páromnak csak pár fillér, a barátnőméket meg kihúzná a sz.rból.

Csak nem tudom, hogyan mondjam el neki. Persze ügyvéd előtt történne a kölcsönadás, már ha a párom belemenne.

Szerintetek hogy mondjam el neki?


2010. okt. 22. 11:51
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Amikor jobban álltak anyagilag a gyerek előtt, na akkor kellett volna félrerakni arra az időre, amikor esetleg rosszabb lesz és csak akkor gyereket vállalni, ha képeztek tartalékot, főleg olyan helyzetben, ahol nincs segítő család.


Én pl 6 évig nem szültem, amíg nem volt saját lakásunk!


A barátodnak 100%-ban igaza van, nem az Ő felelőssége más felelőtlensége.

2010. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerinted honnan lesz pénzük, hogy visszaadják? Hirtelen egyenesbe jönnek majd?
2010. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Nos,akkor a barátod döntött. Remélem nincs köztetek harag. Szerintem igaza van. Fél év alatt nem nagyon lehet kiismerni senkit. És a férjét sem ismered. Nem tudhatod, hogy ő hogy áll ezekhez a dolgokhoz. De amúgy ha a barátnőd igazi barátnő, nem is fogadta volna el.
2010. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!