Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek, vagy én vagyok...

Miért ilyenek, vagy én vagyok ennyire rossz?

Figyelt kérdés

Bocsi,kicsit hosszú leszek,de pár sorban ezt nem tudom elmagyarázni.Mert elég bonyolult.Szóval előre is köszi annak,aki elolvassa és válaszol.Lehet rossz helyre rakom,de máshol csak 2en válaszoltak rá :(.


17 éves vagyok,gimiben vok 11-es.2 éve van barátom,nagyon szeretjük egymást.Ő 21 éves és most elsős az egyetemen.Nyugi nem bukott,csak külföldön tanult,meg elvégzett egy okj-t.De ez most mindegy is.A lényeg,hogy jelenleg 200 km-re vagyunk egymástól,péntek este és szombaton találkozunk,meg vasárnap addig míg kikisérem a vasútra.Az osztályunk eléggé jónak mondható,elég sokat vagyunk együtt sulin kívül is.Most pillanatnyilag szülinap-sorozat van,9 embernek van 3 hónap alatt a szülinapja,és hetente v kéthetente buli péntek este.És most már kb. 2 hete azon vitatkoznak velem a bnőim,h miért nem megyek velük,egy estét kibír egyedül,de ez nem így van és enm fogják fel.Én nagyon szeretem őt és eddig szinte minden délután együtt voltunk,és ha most a 2 napból egy kimarad eléggé bántja mind2őnket.A szöveg az,h sosem megyek bulizni,meg sosem iszom...ki kell kapcsolódnom.Most ez lehet úgy fest,mint vmi öreg nyanya,aki otthon akar lenni a párjával,de tényleg vele 1000000x jobban érzem magam,mint ey cigifüstös,sok részeggel teli diszkóban.Mert,h ő is bulizik,meg egész héten iszik,csajozik... ami egyáltalán nem igaz.Nagyon ritkán iszik,és akkor is max 1 sör,bulizni nem nagyon,max. koleszes bulik,de azoknak is elég hamar vége,már éjfél körül csendesül minden.Csajozni pedig nem szokott,tudom ez most ilyen kislányos szöveg,de tudom,h nem,mert nem az a típus,meg amúgy is tudja,h kb. 5 perc múlva már tudnék róla.Meg múlt héten vt egy buli az oszt.társamnál,a beugró egy üveg pia volt,nem mentem el,mert az egész már eleve úgy indult,h h be fogunk b*-ni este,én meg nem szeretek és nem is szoktam inni.Nagy ritkán egy gyümölcsvodka kb.3 havonta.

És sajnos mindezt,csak 2 ember érti meg körülöttem,az egyik azért mert szintén van barátja,aki egyetemista és ritkán találkoznak,a másik meg azért mert hasonló mint én,aki nem iszik,nem cigizik,és fontos neki a barátja.

ekkora bűn,h szerelmes vagyok,és fontosabb a barátom,mint egy buli,ahol úgyis mindenki részeg?


2010. okt. 21. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól teszed.
2010. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyen is a pàrod az elsõ.Ne foglalkozzàl azzal,hogy a baràtnõid mit mondanak.Ott legyél,ahol jól érzed magadat.Az ivàszat meg hülyeség és kàros ilyen fiatalon.
2010. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azzal ha valaki iszik vagy bulizik nem lesz menõ,ha még sokan azt képzelik is magukról.Gondolkodjàl mindig is ilyen józanul,és a baràtod legyen az elsõ.
2010. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha ezt mondják az úgynevezett "barátnőid",akkor nem is igazi barátnők.Ne is foglalkozz velük,legyen fontosabb a barátod.Ha nekik a piálásról szól a közös program,akkor úgysem fognak emlékezni másnap,h ott voltál-e vagy sem.
2010. okt. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt csináld, ami neked jó.

Persze jó lenne, ha a barátod és barátnőid is megmaradnának.

Nem lehet megoldani, hogy néha a barátodat is elvidd egy ilyen szülinapi buliba? Vagy csak csajos buli?

Néha menj el, hogy ne legyen vita, de inkább a barátoddal legyél, ha neked az jobb. Mindenki azt mond amit akar, kit érdekel!?

Azok megértenek, akiknek szintén van barátjuk. Ezek szerint a többieknek nincs? Ők is a barátjukkal lennének többet, ha lenne nekik.

Úgysem tudsz kikapcsolódni, ha nem érzed jól magad nélküle a buliban. Akkor meg mi értelme?

Ha sosem mennél, igazuk lenne, de ez ne így van, mint írtad.

2010. okt. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz velük.Én is voltam ilyen helyzetben.A barátnőm piszkált hogy nem találkozunk eleget,hét közben mert sokat kellett tanulnom(persze szakítottam rá időt) hétvégén meg a barátommal voltam aki szintén 200kmre volt tőlem.Aztán a barátnőm elkerült egy távolabbi középsuliba és egyre kevesebbszer ért rá mert tanulnia kellett,plusz évekkel később lett egy barátja aki az ország másik felén lakott.Onnantól kezdve nem találkoztunk csak egy évben kb 2szer.Most összeköltöztek "féluton" és haza se jár,engem meg akkor keres ha kell neki valami.De sose látta be hogy milyen igazságtalan volt amikor azt mondta szemét vagyok,meg nem vagyok barátnő.
2010. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a válaszokat,várok még.

örülök neki,h egyet értetgek velem.am azoknak a csajoknak is van barátja,de az ő kapcsolatuk olyan,hogy is mondjam nem az a szerelmi,h bármi is van kitartunk egymás mellett.hanem az a jó van 10 percünk szexelünk egyet,meg néha elmegyünk vhova és ennyi.a mi kapcsolatunk pedig nem ilyen,ennél 1000x érzelmesebb,olyan lenyugodott kis kapcsolat,ahol felelősek vagyunk tetteinkért,és mindent elmondunk egymásnak,és nem a barátainkkal beszéljük meg h vmi gáz van a kapcsolatunkban,hanem egymást közt oldjuk meg.

2010. okt. 24. 09:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos kevesen vannak, akik mint te, nagyra értékelik a szerelmet meg a párjukat, meg hogy van kit szeretni. A buli meg a pia az csak arra való, hogy betöltse az űrt, ami a lélek elfelejtése miatt keletkezik. Sokan azt godnolják, követni kell, ami "trendi", akár magatartásban, akár ruházatban, stb. De tévednek, a vlaóság az, hogy nem kell követni senkit, semmit. Éppen most van itt az ideje, hogy szabad akaratunk, szabad választásunk szerint éljünk. Igenis jól tezsed, és gyakorold is a saját életedet élni. Legyen saját értékrended, és csak boldog lehetsz, hogy a szerelmes párodnak hasonló az értékrendje a tiédhez. A barátnőidre godnolj jó szívvel, ők is hadd éljék a saját életüket. Lehet, hogy közülük is majd néhányan megunják a bulizást, és másban lelik örömüket nemsokára.
2010. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!