Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire bírná valaki továbbra...

Mennyire bírná valaki továbbra is szeretni a jóbarátját, ha az kicsit meghülyülne?

Figyelt kérdés

Nem merem megkérdezni a barátaimtól.

Az a baj, hogy kicsit néha "szőke" vagyok.

Pl. mondok valami baromságot, aztán 3 másodperc múlva esik le, hogy mekkora hülyeséget mondtam. Azóta rászoktam, hogy ha van rá lehetőség, gondolkodok 3 másodpercet, mielőtt kimondom (persze amikor spontán vagyok, akkor ez nem megy). Vagy körülnézek mindkét irányba egy egyirányú úton, mert elfelejtem, hogy egyirányú. :D (Szerencsére nem mindennaposak az ilyen dolgaim.) Meg például összekeverem időnként a dolgokat véletlenül. Például a progresszívet a regresszívvel, meg ilyenek. Elég ciki, mert olyankor tök hülyeségeket tudok mondani. Vagy félreolvasok dolgokat, például "nekem most ehhez kell" helyett azt olvastam, hogy "nekem most mennem kell". Ilyeneket szoktam néha csinálni. Ez azért van, mert vannak határai a szellemi teljesítőképességemnek is. Mivel általában estig tanulok suli után, meg hétvégén is sokat tanulok (nem voltam mindig ilyen, szoktam szórakozni is, de ez az év nagyon kemény), és már egyszerűen néha nem tudok gondolkodni, mert már nincs több figyelmem rá. Egyszerűen időnként úgy érzem, olyan vagyok, mint egy túlterhelt processzorú számítógép, aminek kevés a RAM-ja. Hosszú távon jó a memóriám (bár amit nem gyakoroltam eleget, azt nem tudom megjegyezni hosszú távon sem), rövid távon se rossz, de nem a legjobb.


Lehet, hogy csökkent szellemi képességű vagyok, hogy nem bírok mindig figyelni / gondolkodni / emlékezni? Egyébként a jegyeim nem rosszak, a maximumot hozom ki magamból, persze nem minden lesz 5-ös, de azért arra törekszem. Viszont a fenti probléma pár éve van így csak (az is lehet, hogy előtte is ilyen voltam, csak nem vettem észre), pedig fiatal vagyok még a meghülyüléshez.


Nem tudom, így is fognak-e szeretni a jóbarátaim (akikkel már sok éve barátok vagyunk) hosszú távon. Főleg, hogy ők sokkal okosabbak, intelligensebbek nálam alapból is.


2010. okt. 21. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem komplett, aki egy kis szórakozottságot nem bír elviselni a barátjától. Különben sem tűnsz butának.
2010. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobb barátnőm pont ilyen :)) néha fudri, néha szórakozott, néha nem tudom, hogy direkt csinálja-e vagy így jön neki:))

Csak nevetek rajta néha meg mondom, hogy milyen kicsi édes....néha azért idegesítő is tud lenni, de olyankor meg van türelmem hozzá, szépen elmondom neki, mi a helyzet:D

De a volt padtársam gimiben is ilyen volt, ő szín 5-ös volt, szóval nem volt buta:D

úgy látszik vonzom ezeket az embereket:)))

egyébként én nagyon szeretem mindkettőjüket, szerintem Veled sincs gond...

no, woman, no cry

2010. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ó basszus, magamra ismertem az írásodból. :D

Ugyan ez van velem, elég "szórakozott" vagyok, és tudok idiótaságokat mondani, ami következő másodpercben már le is esik, hogy jáj, de hü.. voltam. :)

Nekem is néha eszembe jut, hogy már elég idős vagyok, lehet összeszedettebben kéne viselkednem. De aztán eszembe jut, hogy hát ettől vagyok én én! Miért változnék. Ez van! :)

27/N (szőke)

2010. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez én vagyok:)

De már felvettem egy új szokást, miszerint mikor leesik a tantusz, hogy mit mondtam, azonnal elnevetem magam, hogy :2 Jaj, most hülyeséget mondtam, inkább ne válaszoljatok és ne nézzetek furcsán!"

Na, ilyenkor velem nevetnek :)

2010. okt. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! :) Én is ezt szoktam csinálni, hogy 1 másodperccel később már röhögök azon, amit mondtam, és ők is nevetnek. Csak nem tudtam, hogy ez mennyire zavaró, főleg azért mert nagyon intelligens emberek is vannak a barátaim között, és kicsit furcsán érzem magam köztük, hogy én nem vagyok programozó meg matekzseni vagy ilyesmi, ráadásul még hülyeségeket is beszélek időnként. :D De megnyugtattok, hogy nem csak én vagyok ilyen. :)
2010. okt. 26. 16:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!