Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, hogyan tudjatok a...

Csajok, hogyan tudjatok a ferjeteket par ev hazassag utan is az ujjatok kore csavarni?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy nem megy, minden ugy van ahogy a ferjem akarja 2ev utan, a kasszat is o kezeli, nem megyunk egyutt szinte sehova, meg bevasarolni sem...
2010. okt. 20. 23:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

még bevásárolni sem... Ne ez legyen a mérce, a legtöbb férfi utál bevásárolni. Nálunk nagyon jól működik a kapcsolat, de a párom egyet kért az elején, hogy neki ne kelljen jönni bevásárolni. Havonta 1-2 alkalommal, amikor bevásárolnunk cipelős dolgokat, akkor persze eljön, de akkor lista, vásárlás, fél óra alatt túl vagyunk rajta. Amikor lassabban vásárolok, nézelődök, akkor nem jön és így nincs veszekedés. Minden mást megcsinál szívesen, ezzel viszont ki lehet kergetni. Persze nem azt jelenti, hogyha megkérem, akkor nem vesz hazafelé egy kiló kenyeret, de azon megint túl lehet esni 5 perc alatt.

Olyan programokat találjatok ki, amit mindketten élveztek és beszélgessetek nagyon sokat.

Ez engem is érdekelne, hogy a pénz hogy működik nálatok? El kell számolnod a fizetéseddel? Van olyan ismerősöm, ahol szintén a férj kezeli a kasszát, a feleség fizetése a férj számlájára megy és bevásárolni azért megy csak a férj, hogy a feleség ne vehessen semmit, amit ő nem engedélyez (meg kell kérdeznie, hogy a gyereknek megvehet-e egy csokit) és azon felül pedig amennyi pénz a feleségnek kell, azt a férjétől kell kérnie megmondva hogy mire és a visszajárót vissza kell hoznia. Én ettől megőrülnék, ez kb. 5 éves koromban működött így utoljára, amikor anyuék leküldtek a boltba egy kenyérért.

2010. okt. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
53%
mi 6 éve vagyunk együtt, de elég ha egy kicsit megrebegtetem a pilláimat és már az ujjaim köré is csavartam a férjem...oda megyünk, azt csináljuk amit csak szeretnék...szeretnénk... ;)) 25/nő
2010. okt. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

"ujjatok kore csavarni!"

Soha ilyen eszembe nem jutott volna! Altalaban a hazassag az igazi szeretet es a nagy szerelem lesz az, ami az oltar ele vezet 2 embert, s igy volt ez Nalunk is.

Tehat En mindig arra ugyeltem, hogy ez a szeretet es szerelem ne mulljon el, s mindig tovabb eljen ez az erzes.

Viszont megfigyeltem a parom szokasait mar elotte is, s amikor valami tulajdonsaga, vagy szokasa nem tetszett, akkor azt kozoltem, hogy ezt En igy nem tudom elfogadni, s ez igy mukodott a hazassagunk elejen is. Tehat megvoltak a kozos programok, de a kozos otthonon belul a feladatok is, mivel nem azert valasztottam Ot a paromnak, hogy a cseledje legyek!

Mivel igy indult a kapcsolatunk, igy soha nem voltak hasonlo jellegu problemaink, mivel mindig meg volt mindenkinek a sajat kis reszortja, s igenis ragaszkodtam ahhoz, hogy legyenek kozos programok, igy szinte hetente mindig osszejartunk a baratainkkal, Akik szinten hasonlo gondolkodasu emberek voltak.

Amikor a parom nem ment el bevasarolni, s En elfoglalt voltam, akkor pl. nem foztem, mivel ez az O feladata volt eppen. Tehat megosztottuk a teendoket.

Egy hazassagon, kapcsolaton belul nagyon sok mullik az inditatason, hogyan indult el, es milyen szokasokat vezetettek be.

Most meg mentheto a helyzeted, mivel meg a "mezes" eveket toltitek, de Te tul sokat engedtel a parodnak.

Nalunk is a parom kezeli a kasszat es fizeti a rezsit, viszont En a fizetesemmel rendelkezem, csak a kosztba szallok be, es ez is amiatt tortent, hogy "penztaros" akart lenni, tehat megengedtem ezt, sot meg orultem, de azzal a feltetellel, hogy a sajat fizimmel En rendelkezem, s O fizeti a rezsit, mivel a ffi a csaladfo,

igy nem csalodtam. Egy ffi addig tudsz iranyitani, vagy valtoztatni, amig meg szerelmes, tehat az elejen, aztan mar nehezebb,

de meg megtudod tenni. Nyugodtan beszelgess vele ezekrol a dolgokrol, amik teged nyugtalanitanak es hivd meg vacsorara, moziba, szinhazba, Te szervezz programot es O kovetni fog, s igy sorjaban kezd el a valtoztatast.

2010. okt. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
39%
Menekülj, amíg nem késő!
2010. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok, van gyerek? Esküvő előtt is ilyen volt vagy mióta változott meg a helyzet?
2010. okt. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Rajottem h. csak akkor lehetek boldog, ha nem nmagamat adom, hanem jatszom, megjatszok mindent.Ez volt a kapcsolatunk elejen is es mukodott, halalian szerelmes volt belem, kesobb amikor mar osszekoltoztunk as jol megismert minden megvaltozott, csak a 1eves gyerek tart vele ossze.Most hazudjak e tovabb hogy jo legyen vagy mi?Tudom h. ebbe elobb utobb beleorulok.
2010. okt. 21. 09:28
 17/31 anonim ***** válasza:
51%

Csak ámulok-bámulok.15 éves házasok vagyunk, de soha semmilyen praktikához nem kellett folyamodnom, hogy a férjem figyeljen rám.Imád a mai napig, bókol, virágot 1 héten 2x tuti, hogy kapok, szexuálisan az egekbe repít, stb.Ez már nem házasság, amiben ti éltek.Én 1 napot nem pazarolnék rá.A kassza nálunk közös, a nagyobb kiadásokban- mint nyaralás, vagy bútor vétel- én döntök, Ő nem szeret ezekkel bíbelődni, pedig klasszisokkal több pénzt hoz az ő vállalkozása, mint az enyém.


Szerintem minél hamarabb tegyél pontot a kapcsolatotok végére.

2010. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem csavargatni kell, hanem egyenrangú partnerként viselkedni, a másikra is így tekinteni, és megkövetelni, hogy ő is így gondolja. És itt hangsúlyoznám az EGYENRANGÚ szót.
2010. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, most látom, hogy gyerek is van...

Hát így már más a helyzet, de minek kellett egy színdarabba babát szülni?

2010. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, hát láthatod magadon, hogy a szerepjátszás mennyire okoz boldog életet... Az neked hogyan okoz boldogságot, hogyha tudod, hogy nem téged szeretett, csak egy szerepet? Ez a boldogság? Én úgy tudtam, az okoz boldogságot, amikor valaki téged szeret, úgy ahogy vagy.


Ezt komolyan kérdezed, azután, hogy csak szerepet játszottál, most csodálkozol, hogy miután megismerte, milyen vagy, már nem kellesz neki? Vagy nagyon fiatal vagy, vagy nagyon ostoba...

És egy kisbabát is beleszültél egy hazugságba...


Jegyezd meg: BOLDOG KAPCSOLAT NINCS PRAKTIKÁKKAL ÉS SZEREPJÁTSZÁSSAL. Boldog kapcsolat az, amikor praktikák és szerepjátszás nélkül valaki olyannak szeret amilyen vagy és imád minden percet veled. Minden más FELSZÍNES HAZUGSÁG, LÁTHATOD A KÖVETKEZMÉNYÉT AZ ÉLETEDEN. A pasi megismert, és azt nem szereti, amilyen vagy. Mondjuk megértem, ennyi szerepjátszás után nincs mit szeretni benned.


Egyszerűbb lett volna olyan embert keresned, aki úgy imád, amilyen vagy, nem? És akkor lehet, boldog életed lenne.

Még mindig nem értem, hogy mi értelme volt az egésznek, és neked miért jó, ha tudod, hogy nem téged szeret csak egy szerepet? Jól elcseszted ezt az egészet, de megérdemled.

2010. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!