Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, hogyan tudjatok a...

Csajok, hogyan tudjatok a ferjeteket par ev hazassag utan is az ujjatok kore csavarni?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy nem megy, minden ugy van ahogy a ferjem akarja 2ev utan, a kasszat is o kezeli, nem megyunk egyutt szinte sehova, meg bevasarolni sem...
2010. okt. 20. 23:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
29%
Két év is ilyen szinten vagytok,hát hiba volt összeházasodni,úgy jön le,mintha két idegen lenétek,férjednek lehet az se tünne fel ha elköltöznél,lehet fel is lélegzne,valószinű megcsal téged,te otthon csak a bejárónője vagy nem a társa...
2010. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
49%

Például hazautazom a szüleimhez egy hosszú hétvégére. De előtte való napokon sokat túlórázom, csak aludni megyek haza. Mire a szüleimtől visszaérek, úgy veti rám magát :)

De azt hiszem, te ezt eléggé elszúrtad vele :S most már nem túl sok mindent tehetsz... :(

2010. okt. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 UM4 válasza:
69%

kicsit önállósodj hogy újra meghódítható legyél

a bevásárlás a pasiknak nem szórakozás: vagy feladat vagy veszély hogy a marketing áldozatai lesznek :)

2010. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg úgy fest a helyzet,mintha nem is alkotnátok egy párt,nemhogy házastársat..!Lekéne ülni megbeszélni a dolgokat,mert most csábitgathatod akárhogy a férjed ha ennyire elhidegült Tőled,hogy még közös programotok sincs évek óta,valózsinű tojna rá,hogy mit vetsz be,hogy elcsábitsd!Ha még nem késő tényleg beszéljetek a kapcsolatotokról,sok sikert!!
2010. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy sem csavarom az ujjam köré, odacsavarodik ő magától... A lényeg a kommunikáció: hogy mindig őszintének kell lenni, és nem szabad félni elmondani a vágyaidat és a problémáidat. Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát-effektus. :)

Ja, igen, és nem kell megalázkodni előtte. Ez a legfontosabb: hogy egyenlő partnernek kezeld magad egy kapcsaoltban, ne alávetett félként. A magabiztos nőket tisztelik a férfiak, az önbizalomhiányos lábtörlőkbe meg beletörlik a lábukat. Ilyen a világ.

2010. okt. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell sehogyan se odacsavarni, egyszerűen rengeget nevetünk, beszélgetünk, viccelődünk egymással, és imádunk együtt lenni... ja, és valószínűleg ettől van, hogy még 7 év után is megremegek, ha hozzám ér, és isteni a szex.


Ahol már praktikákat kell alkalmazni, az már nem a két ember örömteli szeretetéről és boldog kapcsolatáról szól, hanem felszínes intézkedés. Az nagy baj, ha sehova nem mentek, semmit nem csináltok együtt, így olyan mintha idegenek lennétek :( És gondolom ő se akar sokat együtt lenni valószínűleg vagy kezdettől behódoltál neki, vagy már nem vagy érdekes számára. Önállósodj, és akkor talán újra érdekelni fogod.

2010. okt. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%

Minden kapcsolat néha-néha kihűl egy kicsit,de legalább az egyik félnek ezt érzékelnie kell!És rögtön lépni,hogy ne történjen ilyen...teljesen eltávolodtatok,most nehéz dolgod lesz,főleg,ha a férjed már nem is akar közeledni!Ez a "csak vagytok egymás mellett és nem éltek közösen" nehéz helyzet,de nem lehetetlen!

A kérdésre a válaszom...nálunk is volt ilyesmi,bár az egy durva előzmény és betegség miatt!Teljesen kiszerettünk egymásból,én már szakítani akartam (már volt eljegyzésünk),de visszagondoltam a régi időkre és úgy döntöttem nem adom fel,még szeretni akarom!Össze is jött...azóta éjjel nappal együtt vagyunk,moziba megyünk,filmet nézünk itthon,24 órából ha lehetne 48-at szexelnénk!Imádjuk egymást újra és boldogok vagyunk!És ez már így marad,mert tanultunk a hibánkból,nem hagyjuk,hogy ilyen még1x megtörténhessen!

Még nem késő,csak rengeteg energia,beszélgetés és megértés kell hozzá!Sok sikert! :)

2010. okt. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog tetszeni, amit írok, de két év után nem kéne itt tartani. Mi 6 éve vagyunk együtt, de a férjem ugyanúgy bókol, dicsér mindenkinek, és minden döntést együtt hozunk meg. Minden értelemben társak vagyunk. De ez csak úgy érhető el, ha mindkét fél részéről megvan a szerelem, és a szeretet. Ha így viselkedik, akkor nem szeret eléggé. Nem bántani szeretnélek, félre ne értsd, de, ha ilyen rövid idő után így viselkedik, akkor mi lesz később?
2010. okt. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 6:20-al, egy harmonikus kapcsolat így működik. Úgy érzékelem, hogy egyáltalán nem bízik meg bennek (a kasszát is ő kezeli) Te dolgozol valahol? Ha igen, hogy működik? Leadod a fizetésed? vagy hogy?
2010. okt. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
82%

Sokmindent elmondtak itt előttem.

Igaz, hogy nem tanácsot kérsz, hanem választ vársz, én mégis azt mondom, hogy ha nincs még gyerek, akkor menekülj gyorsan!

2010. okt. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!