Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nagyon rossz tesó vagyok?

Most nagyon rossz tesó vagyok?

Figyelt kérdés

sziasztok.

15éves csaj vagyok.

van 3hugom.

két 4 éves, és egy 1éves.

és ma egyszerűen nem hagytak tanulni a nagyobbak.

bejöttek meg nyávogtak, sikítoztak a szobámban.

az 1éves leült mellém és nézett. vele nem volt bajom. de a két naggyal szabályosan üvöltöttem hogy húzzanak innen a fr@ncba. és bezártam az ajtómat. nagyon sokáig sírtak és megnyugodtak.

most nagyon rossz tesó vagyok?

(a kicsi bent maradt)


2010. okt. 20. 19:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
légyszii írjatok.
2010. okt. 20. 19:55
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát attól függ, hogy mennyi idő elteltével kezdtél el kiabálni. Én is szoktam az öcsémmel mikor már 10szer szépen meg kérem, hogy ne csinálja, akkor is csinálja. 3szor meg kérem kicsit emeltebb hangon, akkor is csinálja. És én ezek után szoktam kiabálni!:P


De amúgy meg gondolom nagyon szereted őket, ez a legjobb családban is előfordul. Lehet ingerlékenyebb voltál ma.


Menny és puszikáld körbe őket:) én azt szoktam, ha le szidom, mert 3 másodperc és megsajnálom:)


22/L

2010. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
3X már ordítottam velük:/
2010. okt. 20. 20:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok! Jó de mégis hogyan? Mikor már sokadszorra nem hallgattak rád? Vagy kapásból ordítottál? meg az sem mindegy, hogy mennyire vannak elkényeztetve? Öcsém pl nagyon, és az ilyen gyerekekkel sokkal nehezebb is, akaratosabbak az átlagnál!
2010. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
totál elkényeztetettek...2X kértem őket nagyon szépen de csak kinevettek:P utána meg kiabáltam és megfogtam őket és kitettem:S
2010. okt. 20. 20:10
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz testver, 15 evesen nem csoda ha kiborit ket 4 eves :) Neha meg engem is ki tudnak, megha en nem is ordithatok veluk

Ovoneni

2010. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
na hát ha meg el vannak kényeztetve akkor meg is értelek, össze lehetne őket rakni öcsémmel! Ő is kinevet, "hagyjál békén én vagyok a főnök" stb stb. Csoda, ha az ember el durran?:S
2010. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jő nálunk ennyire nem de azért sok minden meg van engedve nekik..a kicsi meg egy kis angyalkaaa(L)
2010. okt. 20. 20:16
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól nem vagy rossz tesó., hogy néha elszakad a cérna. Nálunk anyáknál is néha elszakad a cérna, és megtesszünk ugyanezt, majd megbánjuk, és megszeretgetjük őket.

TE is tedd ezt. Ülj le velük, nagyok már , nyugodtan meséld el nekik, hogy neked minden nap tanulnod kell, és nem tudsz figyelni, ha ők ott hangoskodnak. Ott lehetnek, de akkor cösndben játszanak, vagy hagyjank kicsit egyedül.

Ettől még szereted őket-ezt is mond el, de szereted, ha ilyenkor csend van körülötted.

2010. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

akartam velük beszélni de elszaladtak:P

majd holnap..

a kicsi most is itt fekszik az ölemben:)

2010. okt. 20. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!