Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nem kedveli a párom....

Anyukám nem kedveli a párom. Mit tegyek? Igaza is van.

Figyelt kérdés

Van egy barátom 3hónapja.

Mindig megígér mindent,és nem tartja be.Szüleimnek is megígért valamit azt sem tartotta be.Állandóan órákat késik a találkozásunkkor.

Soha nem kísér el sehova ha megkértem.Már megsem kérem.

Anyukám mindig is mondja hogy a volt barátom akivel több mint 3évig voltam együtt, ezek szempontok alapján sokkal jobb volt.Mindig mellettem volt amikor megkértem.Nagyon szeretett.És lehetséges hogy a barátom mégsem szeret.Pedig azt mondja.

Lehet szólnom kellene a páromnak, hogy jól esne ha elkísérne mondjuk orvoshoz.

Soha nem megyünk semerre, a régivel mindig mentünk.Ez csak állandóan szexelne, a régi pedig BESZÉLGETNI IS SZERETETT.

Említsem meg a barátomnak ha ma találkozunk.Mert anyukám nem fogja szeretni.


2010. okt. 20. 15:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanebben a cipőben jártam, 1.5 évig voltunk együtt első szerelem volt, buta, és tapasztalatlan voltam... Mi is megbeszéltük, hogy ekkor és ekkor találkozunk, de neeem ő órákat késett. Volt olyan, hogy a megbeszélt idő óta eltelt 3 óra már hívtam telefonon, hogy miért nem jön erre a válasz az volt már úton vagyok, (gyalog 30-40 perc alatt ideérhetett volna). Vagy pl. nekem a kórházba kellett mennem vizsgálatra, azt mondta, hogy ő nem ér rá mert a szüleinek kell otthon segítenie. Nem is nagyon rágódtam ezen, ott ülök a váróba nézek ki az ablakon, kit látok a parkolóba a testvérével? Hát őt... Kérdeztem tőle, hogy mit csináltak ott a parkolóba? A válasza az volt, hogy csavarogtak a tesójával egy jót. Én próbáltam vele megbeszélni a dolgokat, hónapokig küzdöttem érte de annyira gyerekesen fogta fel a kapcsolatot, hogy nem tudtam vele mit csinálni. A vége az lett, hogy én kiábrándultam belőle, és szakítottam vele. Azóta van új barátom 2 éve vagyunk együtt minden úgy működik ahogy kell, és fel se tudom fogni, hogy mit szerethettem a volt barátomba. :)


20/L

2010. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom ismerted már előtte is valamivel,nem most derült ki,hogy milyen is a krapek.Csak tudnám,hogy miért sírnak a lányok ilyen pasikért és hogy esetedben miért gondolkozol egyáltalán a szakításon,amikor ezen gondolkiznod sem kellene.
2010. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ez csak állandóan szexelne" Ez vicces volt, mármint ahogy leírtad, de itt van a kulcsa az egésznek. CSAK ARRA TART TÉGED!!!!!

Szerintem is szakíts vele, mert csak neked lesz rossz!

2010. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!