Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nem kedveli a párom....

Anyukám nem kedveli a párom. Mit tegyek? Igaza is van.

Figyelt kérdés

Van egy barátom 3hónapja.

Mindig megígér mindent,és nem tartja be.Szüleimnek is megígért valamit azt sem tartotta be.Állandóan órákat késik a találkozásunkkor.

Soha nem kísér el sehova ha megkértem.Már megsem kérem.

Anyukám mindig is mondja hogy a volt barátom akivel több mint 3évig voltam együtt, ezek szempontok alapján sokkal jobb volt.Mindig mellettem volt amikor megkértem.Nagyon szeretett.És lehetséges hogy a barátom mégsem szeret.Pedig azt mondja.

Lehet szólnom kellene a páromnak, hogy jól esne ha elkísérne mondjuk orvoshoz.

Soha nem megyünk semerre, a régivel mindig mentünk.Ez csak állandóan szexelne, a régi pedig BESZÉLGETNI IS SZERETETT.

Említsem meg a barátomnak ha ma találkozunk.Mert anyukám nem fogja szeretni.


2010. okt. 20. 15:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Te szereted egyáltalán? Mert ez az " ez" az "ő" helyett nem éppen pozitív...
2010. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
De te ezzel együtt szereted párodat?
2010. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott a srácot. Egy önző alak, aki csak magával törődik. Később sem fog ez változni, még lépj le az elején. Olyannal járj, aki neked a legjobban megfelel, ne érd be kevesebbel!
2010. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
55%
Miért raktad ki a régit, ha annyira tökéletes volt?
2010. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Bár az illetőt nem ismerem, nagyon úgy tűnik h laza kapcsolatot akar. ha komolyat szeretne, akkor elkísérne, meg tartaná a szavát.

Kérdés, hogy Te mit akarsz tőle? Ha laza kapcsolatot, akkor abba ezek a dolgok beleférnek, de ha komolyan gondolnád vele, akkor talán érdemes anyukád szavaira figyelned...

2010. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szeretem persze hogy szeretem!Csak azért azért nem megy iskolába mert esik az eső, de mikor megkértem hogy kísérjen el valahova hát nem fog hiányozni a suliból az volt a válasz!

:(

Rosszul esnek azért ezek a dolgok.

2010. okt. 20. 15:49
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te pontosan tudod, hogy nem ő a megfelelő számodra. Mégcsak elfogultnak sem tűnsz. Szereted, vagy már kiábrándultál belőle?

Az anyukáknak meg mindig igazuk van!

Én nem vagyok az, de így utólag ez a tapasztalatom.

2010. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem laza kapcsolatot akarok!

Ám szeretem is vagyis ha elveszíteném fájna.De kezdek kiábrándulni.

2010. okt. 20. 15:50
 9/23 anonim válasza:
99%
Én rég szakítottam volna vele..
2010. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a te új szerelmed nem a legjobb parti. Ha már most kifogásokat talál az együtt eltöltött órák megúszására ez nem lesz jobb, csak jobban fog bántani. Amúgy az anyukád azt szeretné ha neked jó lenne és valamilyen szinten kívülállóként látja a fiút is meg a kapcsolatotokat szóval figyelj az intő szavára!
2010. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!