Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nem kedveli a párom....

Anyukám nem kedveli a párom. Mit tegyek? Igaza is van.

Figyelt kérdés

Van egy barátom 3hónapja.

Mindig megígér mindent,és nem tartja be.Szüleimnek is megígért valamit azt sem tartotta be.Állandóan órákat késik a találkozásunkkor.

Soha nem kísér el sehova ha megkértem.Már megsem kérem.

Anyukám mindig is mondja hogy a volt barátom akivel több mint 3évig voltam együtt, ezek szempontok alapján sokkal jobb volt.Mindig mellettem volt amikor megkértem.Nagyon szeretett.És lehetséges hogy a barátom mégsem szeret.Pedig azt mondja.

Lehet szólnom kellene a páromnak, hogy jól esne ha elkísérne mondjuk orvoshoz.

Soha nem megyünk semerre, a régivel mindig mentünk.Ez csak állandóan szexelne, a régi pedig BESZÉLGETNI IS SZERETETT.

Említsem meg a barátomnak ha ma találkozunk.Mert anyukám nem fogja szeretni.


2010. okt. 20. 15:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már kiábrándultam belőle, pedig csak az írásod alapján ismertem meg a jelenlegi pasidat. Hagyd a fenébe!
2010. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádtól függetlenül: Ez a srác nem nagyon becsül téged a leírtak alapján. Lapátot neki.
2010. okt. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
98%

Szia! Nem anyukád keresi a párt hanem te, így jó ha mond véleményt, de nem sarkítanám csak anyura az egészet.

A régi és új barát összehasonlítása a világ legbutább dolga. Semmi közük egymáshoz, mindenki más.

Ha valaki ennyi rosszat el tud mondani a párjáról már a kapcsolat elején -több ember javasolta, szerintem helyesen-, akkor ne járj vele. Tovább kell lépni, s olyan párt választani, aki megfelel az elképzeléseidnek (s nem az anyukádénak).

2010. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi benne a jó? Mert hogy mi a rossz, azt már alaposan látjuk. Kb minden. Ne félj attól, hogy egyedül maradsz, nem kötelező folyton járni valakivel. Viszont kötelező olyannal járni, aki az embert szereti és nem csak ingyenágyasának használja. Szóval ne azért szóljál neki, hogy kisérjen el orvoshoz, hanem azért, hogy egyáltalán ne kísérjen a továbbiakban sehova.
2010. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%
Azthiszem, rossz a szemüveged és talán a hallókészüléked is. Próbáld lecserélni, azonnal világosabban fogsz látni.
2010. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem ez nem kérdés.

hagyd el.

anyukás jogosan nem kedveli.

2010. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%
Az én barátom se kísér el sehova, mindkettőnknek megvan a saját dolga. Persze a többi dolog az más tészta.
2010. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
98%

Mi ebben neked a jó? Ez a faszi csak kihasznál téged. Nem szeret. Egyértelmű. egy lusta, link, önző alak.

Fogadni mernék, hogy az ágyban sem jó.

Dobd ki a fenébe!!!!!


ha próbára akarod tenni, mondd neki minden alkalommal most nincs kedved szexelni. Tuti nem kellenél neki 3 nap múlva.

2010. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
97%
Más dolgokban mennyire önzetlen?
2010. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Például?
2010. okt. 20. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!