Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevállalnál egy babát ebben a...

Bevállalnál egy babát ebben a helyzetben? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Párom 36, én 29 vagyok, mindketten elváltunk, neki 15 éves nagyfia az édesanyjával él, az én 3 éves kislányom velünk. Kevesebb mint 2 hét múlva lesz az esküvőnk. Nagyon szeretnénk közös babát, de annyit vívódunk a piszkos anyagiak miatt. Íme a bevételünk és a kiadásaink, ti mit tennétek ilyen helyzetben?

BEVÉTEL:

-párom fizuja: 80-100E (biztos állása van szerencsére)

-én munkanélküli vagyok most, mert lejárt a gyes-em aug.-ban, és még nem találtam melót, de rajta vagyok az ügyön: 47E

-csp: 13700

-gyerektartás: 15E

Tehát ezekből van átlag 170E ft bevételünk havonta.

KIADÁS:

-autóhitel: 30E

-A-hitel: most 270E a keret, ebből jelenleg 170nel vagyunk mínuszban (előre megvettük télre a fát, ezért ennyi most)

-rezsi (Anyukámékkal lakunk egy kétszintes családi házban, így a rezsit megosztjuk)

Tehát a havi rendszeres kiadásunk 60 E körül van, nem számoltam ki még pontosan.


2010. okt. 20. 14:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. Bevallom mosolyt csaltál az arcomra ezzel a mondattal, mert benne van minden. Épp ezért nem álltam meg reakció nélkül. NEm tartom magam felelőtlennek, de ha mindig arra várnék, hogy mikor lesz tökéletes a pénzügyi helyzetünk, egyszercsak arra ébrednék, hogy kifutottam az időből. Egészségünk és fiatalságunk csak egy van. Pénz lehet később is. vajon kire költeném a félrerakott pénzt, ha netán később már nem lehetett volna gyerekem? :) Olvastam egyszer itt egy szép mondatot, nem tudom pontosan idézni, de valahogy így hangzott, ahova Isten gyermeket ad, megad hozzá mindent.

Jó éjt. :) Ez az én véleményem.

2010. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!