Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt tesóm?

Miért csinálja ezt tesóm?

Figyelt kérdés

Tesóm haza akar költözni. Ezzel nem is lenne baj,de a 1,5 éves gyerekével jönne. csak aza bibi,h anya meg 1,5 szobűs lakásba lakunk. Amig még otthon laktunk akkor is mi ketten egy szobába voltunk. ha pl. jött hozáánk vmelyikünk barátja akkor egyezkedni kellett. ha most haza költözik,akkor nekem anyűval kell egyszobába laknom. Ő most az anyósánál lakik,egy 4 szobás családiházba. Nem is igazán zavarják őket,de tesóm nem bírja elviselni az anyósát. Most a gyerekkel és a barátjával mi pici lakásunkba akarnak bezsúfolódni,mert tesómat "idegileg kikészíti" az anyósa. Pedig annyira nem is rémes aza nő,néha szoktam vele beszélni és tök normális. MIndent megcsinál tesóm helyett,még az ő lakrészüket is takarítja,meg mos rájuk. Pénzt nem is kér azért h ott vannak.

Ráadásul én idén érettségizek,és nem bántásból de a pici nagyon síros. Hogyan fogok tanulni ugyh ne zavarjanak,meg én se zavarjak senkit? Anya több müszakba dolgozik,őt nem szeretném a tv-zéssel vagy villanyégetéssel zavarni. meg barátom akkor mikor jönne?

Anya hajlik rá h megengedje h jöjjenek,mert hát ő is a gyereke. De az h nekem ez milyen lesz azzal senki nem törödik.


2010. okt. 19. 12:04
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
nah,az első mondatba el irtam egy csomó mindent,elnézést,szóval anya meg én lakunk egy 1,5 szobás lakásba,és mikor tesóm még még otthon lakott akkor voltunk egy szobába
2010. okt. 19. 12:16
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Anyóssal együtt élni azért más, mint néha beszélni vele, de ha egy hárpia, akkor sem fair, hogy a külön lakrészükből átjön és akkor ő a pereputtyával majd téged készít ki idegileg. Azért egy felnőtt ember ezt beláthatná.


Szegény anyukád meg mit tudna mondani neki, tényleg a gyereke, hidd el, ő akkor is engedné, hogy jöjjön, ha egy szoba lenne.

2010. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de most minden a tesód és a baba körül fog forogni.

Senkit sem fog érdekelni, hogy te tanulni vagy piheni szeretnél... Egy idő után te is, és anyud is ki fogtok készülni idegileg...ha nem tudjátok kipihenni magatokat, mert a kisbaba állandóan sír.

2010. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én elhárítanám a kérdését. Először azt hittem, hogy csak ő meg a kisgyerek költözne. De hármasban? Áhhhh, beszéld le anyukádat, hogy megengedje, mert pokollá teszik az életeteket.
2010. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát elég kellemetlen helyzet, de sajnos bele kell törődnöd, hogy ebben a témában nem te fogsz dönteni, hanem édesanyád, hogy befogadja-e őket! És ha igen akkor abba bele kell törődnöd!:S


Máshova biztos nem tudnak menni tesódék sajnos:S Az anyós téma meg olyan dolog, hogy lehet neked szimpi, mert párszor beszéltél vele, és jó fej!

De viszont azt nem tudod, hogy milyen vele együtt élni..lakva ismerszik meg az ember!


Lehet, hogy mindenbe bele szól, és ők akarja tesódékat irányítani! De lehet fordítva is. Lehet, hogy tesódék nem úgy alkalmazkodnak, ahogy azt az anyósa el várná tőlük.

Két esélyes a dolog!


Minden esetre biztos nem lesz könnyű, ha oda mennek abba a pici lakásba!


22/L

2010. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdem én. miért nem mennek hárman albérletbe? egy garzonba mondjuk.

Nem szép dolog senkin élősködni, mivel írtad h anyósánál sem fizettek semmit.....

2010. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
miért egyből élősködés? Az én anyámék szóba sem álltak volna velünk, ha fizetni akartunk volna. Mindig azt mondják, hogy van nekem lányom, megveszem én magamnak lányom.
2010. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Szerintem az élősködés, ha valaki az egész családját az anyjával akarja eltartatni? Vagy mi? ez természetes dolog?
2010. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Már egyből "anyósnál se fizettek semmit" lehet kifejezetten nem kérték? Még az sem biztos, hogy itt nem fognak fizetni semmit.
2010. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
az anyósa mindent megcsinál helyette,nem tudom mi baja van vele,ha csak nem az h minden szó szerint elé van rakva. neki ott semmit nem kell csinálnia. Kényelmesen is vannak,a gyereknek közvetlen melletük an szobája.Nem kért tőlük pénzt a barátja anyukája,h tudjanak gyüjteni. persze még egy ft megtakarításuk sincsen. ha ide jönnének itt kellene fizetniük,anya már mondta neki. Meg tesóm nem is nagyon van ott az anyósánál. Szinte mindig itt van. Csak arra megy haza mire a barátja is hazaér a munkából. És az anyósa mégis kikészíti. nem értem h minek kell így megszivatni a másikat :S
2010. okt. 19. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!