Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiváncsi lennék Ti mit tettete...

Kiváncsi lennék Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Ez azért írom ki mert nagyon sok ehhez hasonló kérdést olvastam már az oldalon és sajnos nagyon sokan csupán szórakozásból írnak ilyeneket.

Szóval a párom nagyon beteg lett egy pár évvel ezelőtt. Nagyon megviselt minket a dolog és persze szüleinket is. Akkor már öt éve voltunk együtt és terveztük az összeköltözést, házasságot, gyerekeket. Én akkor 23 éves voltam ő 25.

Na most már végre tényleg a lényeg ő el akart hagyni, azt kérte ne nézzem végig az ő szenvedését, hisz olyan fiatal vagyok kaphanék egy "teljesértékű" egészséges embert is. Én viszont nagyon úgy nézett ki, hogy babát várok. Ti ebben a helyzetben mit tettetek volna?? Majd én is megírom, hogyan alakult a mi helyzetrünk és, hogy én milyen döntést hoztam.


2010. okt. 19. 10:51
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Először is közölném, hogy terhes vagyok.
2010. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

kaphanék egy "teljesértékű" egészséges embert is. Én viszont nagyon úgy nézett ki, hogy babát várok.



nem rossz indulatból, de felmerült bennem egy kérdés. ez a rész olyan volt, mintha gondolkodtál volna rajta, csak a baba miatt kezdtél hezitálni. nyilvánvaló, hogy szereted, de nekem mégis így jött le egy kicsit. én a párommal maradnék, hiszen szüksége van rám. és a baba lehet, hogy még erőt is adna neki.

2010. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!