Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiváncsi lennék Ti mit tettete...

Kiváncsi lennék Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Ez azért írom ki mert nagyon sok ehhez hasonló kérdést olvastam már az oldalon és sajnos nagyon sokan csupán szórakozásból írnak ilyeneket.

Szóval a párom nagyon beteg lett egy pár évvel ezelőtt. Nagyon megviselt minket a dolog és persze szüleinket is. Akkor már öt éve voltunk együtt és terveztük az összeköltözést, házasságot, gyerekeket. Én akkor 23 éves voltam ő 25.

Na most már végre tényleg a lényeg ő el akart hagyni, azt kérte ne nézzem végig az ő szenvedését, hisz olyan fiatal vagyok kaphanék egy "teljesértékű" egészséges embert is. Én viszont nagyon úgy nézett ki, hogy babát várok. Ti ebben a helyzetben mit tettetek volna?? Majd én is megírom, hogyan alakult a mi helyzetrünk és, hogy én milyen döntést hoztam.


2010. okt. 19. 10:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Hát nehéz helyzet az biztos! Nem voltam ilyen helyzetben de szerintem én a páromat választottam volna mégis csak az ő gyermekét hordom a szívem alatt!
2010. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ...pl milyen betegség "Én viszont nagyon úgy nézett ki, hogy babát várok" az voltál v ugy nézett ki?!
2010. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%

"nagyon úgy nézett ki, hogy babát várok"


Basszus... az ilyesmi nem néz ki sehogy. Vagy igen, vagy nem.

2010. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynám ott őt akkor sem,ha gyereket várok és akkor sem,ha nem!"Jóban-rosszban,egészségben-betegségben"

Csak a mai világban ennek már alig van hitele!Kár,hogy itt tartunk!:(

2010. okt. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 kisnita ***** válasza:
Én is a páromat választottam volna. Ha ne adja az ég el is veszítettem volna őt, a gyermeke akkor is ott maradt volna nekem. Szerencsére én nem kerültem ilyen helyzetben, nálunk minden a nagykönyv szerint történt, azóta is nagyon boldogok vagyunk, szerencsésnek tartom magam ez miatt mert sajnos sok olyan ember van aki sokáig keresi az igazit és nehezen talál rá a boldogságra, én elsőre rátaláltam ezért vagyok szerencsés.:)
2010. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kerdes. Ha szeretem, marpedig szeretem ugye, akkor kitartok mellette mindenaron. Plane ha terhes vagyok, a gyerekevel. Ha szeretek valakit, akkoris szeretem, ha beteg, ha baleset eri, es teljesen ram kell miatta tamaszkodnia. Ha ö el akarna hagyni ezert, az fajna nekem nagyon. Elmondanam, hogy a kettönk gyereket hordom, es hogy jogom van dönteni az eletemröl, es mivel nelküle nem tudok elni, nem segit rajtam azzal, ha elhagy engem.
2010. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:00


Egyet értek.

2010. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagytam volna ott, sőt, a gyerekemnek minden a férjemmel eltöltött percet ajándéknak fognék föl, főleg, ha nagyon szerettem.
2010. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
100%

Egyet értek az előzőkkel!

Semmi szín alatt nem mennék el pláne meg terhesen.

A legjobbakra kell gondolni, ha felépül, egy család lesztek, de ha elhagyod akkor ott lesztek egyedül, te egyedülálló anya ő meg újrakezdheti egyedül.Ha meg mégsem így lesz, akkor meg örökre benned lesz az a rossz érzés, hogy ott hagytad egyedül a gyerekd apját szenvedni akit ezek szerint szeretsz. És nem teheted meg mert a párod csak téged akar kímélni azzal, hogy kelküld, de KELL NEKI A TÁMOGATÁS!

2010. okt. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Mellette maradtam volna, ha van baba ha nincs. Bár a párodat is meg tudom érteni, ha én lennék a kapcsolatban a beteg fél, nem biztos, hogy szeretném, hogy valaki rám pazarolja legszebb éveit. de egészségesként nem hagynék el egy beteg embert ha szeretem.
2010. okt. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!