Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk válaszára lennék kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk válaszára lennék kíváncsi : ti tettetek már ilyet? Ha igen, mit éreztetek? Lenn.

Figyelt kérdés
Hosszabb idő után szakítottatok a barátnőtökkel, és azt mondtátok neki, hogy nem szeretitek. Mindennemű kapcsolatot igyekeztetek megszakítani vele, de a közös ismerősökkel nem, és azt mondtátok a közös ismerősöknek, hogy nem beszéltek az érzéseitekről, mert a lány úgyis visszahallaná. Volt már közületek valaki, aki ezt tette, de végül visszament a barátnőjéhez, és újrakezdték? Kíváncsiságból kérdezem, én vagyok az egyik közös ismerős...
2010. dec. 31. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
uhh zavaros ilyen este féljózanon, de nem
2010. dec. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:"DDD

féljózanon...:D

2010. dec. 31. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem 5 év után szakított ezzel az indokkal a barátom, mi nem szakítottuk meg a kapcsolatot teljesen, és én nagyon nagyon bízom benne, h visszajön, mert én még szeretem...
2010. dec. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:S mikor szakítottatok? azok az illetők, akikről írtam a kérdést, kb. 3 napja, a lány jó barátja vagyok, de ismerem a srácot is. a csaj nagyon ki van akadva, és reménykedik, hogy visszatér, a srác meg semmit nem mond senkinek...
2010. dec. 31. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi december elején :( Így már a karácsonyt és a szilvesztert is külön töltöttük, de mindketten a családunkkal, tehát nincs új egyikünknek sem. Attól félek, h neki hamarosan lesz, ezért nem akarom, hogy megszakítsunk minden kapcsolatot, csak így érzem, hogy van esélyem, bízom magamban annyira, hogy sztem egyelőre nem léphet nála senki a helyembe...

Fura, hogy a fiú nem mond semmit, nem lehet, hogy valami más is van, amiről nem tudtok, vagy van a srácnak valakije?

2010. dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mármint az érzéseiről nem mond semmit senkinek. Kérdeztem, hogy mit érez a csaj iránt, erre ilyet szólt:'nem mondom meg, mert visszamondod XY-nak.' Jah meg ien kacsintós smiley-val kísérte, meg nem érdekli semmi. Haverjával lóg egész napokat, beszélni se lehet vele, mert mindenkit elküld a rákba. -.- Csajnak ugyanezt mondta, mikor dobta, h nem mondja meg h mit érez. Hát akkor b@ssza meg, hagyja szenvedni szegény lányt, pedig a lány télleg szereti :| Jah meg am a srácnak az a baja h a csaj féltékeny volt ok nélkül, és felb@szta a srác agyát.
2010. dec. 31. 21:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor jót tenne sztem nekik egy kis szünet, a csaj se keresse sztem, meg semmi,ha kibírja, és akkor majd a srácnak hiányozni fog ha még érez vmit iránta.
2010. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sztem érez. Am meg a csaj most hozzáse szól, nem keresik egymást. A lány mondta, h majd megváltozik 1 kicsit, és utána (3-4 hét) újra próbálkozik a srácnál. Csak fél h a pasi addig becsajozik, ienek, és tök ki van bukva emiatt.
2010. dec. 31. 23:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez jó ötletnek tűnik, ha a pasi addig meg becsajozik, biztos, hogy tényleg nem szerette a lányt komolyan, és így hosszútávon a lány is jól jár. Ha szeretné, szerette volna, akkor most tartana egy olyan időszakot, amikor átgondolja mit rontottak el a kapcsolatban és megpróbálna tanulni belőle, meg sztem ez is tök gyerekes, hogy nem beszél senkinek pfff, nem tudom hány évesek, de lehet a lány jobban jár ha megszabadul tőle...
2011. jan. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!