Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiváncsi lennék Ti mit tettete...

Kiváncsi lennék Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Ez azért írom ki mert nagyon sok ehhez hasonló kérdést olvastam már az oldalon és sajnos nagyon sokan csupán szórakozásból írnak ilyeneket.

Szóval a párom nagyon beteg lett egy pár évvel ezelőtt. Nagyon megviselt minket a dolog és persze szüleinket is. Akkor már öt éve voltunk együtt és terveztük az összeköltözést, házasságot, gyerekeket. Én akkor 23 éves voltam ő 25.

Na most már végre tényleg a lényeg ő el akart hagyni, azt kérte ne nézzem végig az ő szenvedését, hisz olyan fiatal vagyok kaphanék egy "teljesértékű" egészséges embert is. Én viszont nagyon úgy nézett ki, hogy babát várok. Ti ebben a helyzetben mit tettetek volna?? Majd én is megírom, hogyan alakult a mi helyzetrünk és, hogy én milyen döntést hoztam.


2010. okt. 19. 10:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynám el,képtelen lennék megbékélni magammal ha ilyet tennék!

Biztos csak keserűségében kér tőled ilyet,hogy szakítsatok!

2010. okt. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kérte tőlem párom, hogy hagyjam el inkább (az ok mindegy is). Eszembe jutott, egy nagyon igaz mondat: "az hogy szenvedek miattad, az én kockázatom."

Nem ő dönti el, hogy te otthagyod-e. Ha szereted, vállalod mindennel együtt és a későbbiekkel megbírkózol. Ha nem érzed magad ehhez elég erősnek, akkor tovább kell lépni.

2010. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Na, elmondod, mi lett végül?
2010. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Bocsi az idétlen megfogalmazásért :( És köszönöm a sok választ.

Szóval igen babát vártam, és mindent akartam. A páromat, a babámat, és közben féltem.

Amíg én ultrahangra és egyéb vizsgálatokra jártam a párom kemoterápiás kezelésen vett részt. Viszont nem hagytam el ez a lehetőség fel sem merült bennem ő szerette volna ha így teszek.

Ma ott tartok, hogy van egy gyönyörű 5 éves kislányom, akivel kettesben élünk már egy éve :(

Sajnos a betegség idővel legyőzte a páromat de legalább láthatta a kislányát és lehet hogy önző vagyok de nekem is itt hagyott egy darabot magából :((

Köszönöm a válaszaitokat és hogy ennyi jószándékú ember van még :)

2010. okt. 19. 11:13
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól döntöttél. Megkérdezhetem, mi volt a baja a párodnak pontosan?
2010. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom,hogy így alakult,de jól döntöttél anno!Van egy gyönyörű lányod,akiben látni fogod őt.És nem utolsó sorban,a lányod is emlékezni fog valamennyire az apjára.Helyes döntés volt még ha most nem is jó.
2010. okt. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező!


A férjed nem is kívánhatott volna jobb párt magának.

Hidd el a jó emberekkel előbb utóbb jó dolgok is történnek.

2010. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
50%
Azért nem árt a kislányodat elvinned rendszeres vizsgálatokra, mivel úgy vettem ki a párod rákos beteg volt már a gyerek megfogantatásakor.
2010. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Mostmár azért könnyebb egy kicsit.

A legelején mikor kiderült, hogy beteg tüdő rosszindulatú daganatát diagnosztizálták nála. Eltávolították egy részét és jött a kemo.

Azt hittük teljesen rendbe fog jönni és így is lett.

Majd két éve újra támadt a rák csak már áttétes volt :( (tüdő, belek)

És igen a kislányom biztos, hogy tudni fog róla és remélem azért emlékei is maradnak róla.

2010. okt. 19. 11:31
 20/32 A kérdező kommentje:
A gyerkőc teljesen egészségesen született és tényleg azóta rendszeresen vizsgáltattuk még ketten is és én is így teszem majd ezután.
2010. okt. 19. 11:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!