Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó nekik ez? :@

Miért jó nekik ez? :@

Figyelt kérdés
Múltkor rosszul lett a párom vérvétel után aztán itthon akartam neki szedni ételt persze kevés volt erre elkezdi apám neki nem hagyok meg tökre nem érdekelte a családban senki hogy rosszul lett-.- Aztán apám elvileg most rosszul lett és mindenki körbe ugrálja persze én nem mert rühelem amiatt ahogy bánnak velem aztán most is tépig az idegem ordibálnak velem meg minden :@ Nem értem hogy minek szült meg egyáltalán az anyám ha ennyire utál. Bocsi ha nem érthető az egész de nagyon ideges vagyok:(
2010. okt. 18. 18:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Na, szóval.

Múltkor jöttem haza és láttam, hogy itthon van a párom csodálkoztam nagyon mit keres itthon ilyen korán aztán feljöttem hozzá és elmesélte, hogy vérvétel után elájult (És nem a saját lábán jött haza) és mondta nekem, hogy szeretne enni paradicsomos káposztát lementem, hogy szedjek neki már nem volt sok és erre oda jön apám, hogy mi van, neki nem hagyok ez volt kedden. Tegnap jövök haza a párommal és látom, hogy zokog mind a 2 testvérem és megtudtam, hogy elvileg rosszul lett az apám aztán én engem nagyon nem érdekelt és feljöttem a párommal a szobámba és erre haza jön anyám és ő is elkezdte körbe ugrálni és elkezdett velem kiabálni. Na, ez történt és én tökre ideges lettem, hogy velem kiabál mikor nem is volt rá oka. És nem kell aggódni a párom nem ingyen, élősködik itt, hanem 40 ezer forintot fizet, hogy itt lehessen.

2010. okt. 19. 23:13
 12/12 A kérdező kommentje:
Ja és apám egyáltalán nem volt annyira rosszul, mint a párom, mert 10perc után egyből elkezdett cigizni-.-
2010. okt. 19. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!