Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó nekik ez? :@

Miért jó nekik ez? :@

Figyelt kérdés
Múltkor rosszul lett a párom vérvétel után aztán itthon akartam neki szedni ételt persze kevés volt erre elkezdi apám neki nem hagyok meg tökre nem érdekelte a családban senki hogy rosszul lett-.- Aztán apám elvileg most rosszul lett és mindenki körbe ugrálja persze én nem mert rühelem amiatt ahogy bánnak velem aztán most is tépig az idegem ordibálnak velem meg minden :@ Nem értem hogy minek szült meg egyáltalán az anyám ha ennyire utál. Bocsi ha nem érthető az egész de nagyon ideges vagyok:(
2010. okt. 18. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2010. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nem érthető.Higgadj le és tanuld meg az írásjeleket használni.
2010. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mi az egesz szituacio.. De tenyleg
2010. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baja, hogy a csaladja nem birja a pasijat.Nekem kb ez jott le.
2010. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na szóval a párod rosszul lett,te vinni akartál neki ételt ,de nem hagyták,aztán apád is rosszul lett,de ő meg ordít veled veled,kicsit kusza ez a story....
2010. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretik a pasim és ezért engem is kiakarnak rúgni a családból. Tudok normálisan írni de nem akkor mikor ideges vagyok
2010. okt. 18. 18:33
 7/12 anonim ***** válasza:

hát ez érdekes sztori :D együtt laktok, vagy mi?

ha jól értem az borít ki, hogy nem foglalkoztak vele hogy a párod rosszul lett, de az apád rosszulléte miatt kiborultak?


erre egy értelmes válasz van szerintem. vérvétel után baromi sokan rosszul lesznek de még senki nem halt bele, ezért nem szokás foglalkozni ilyesmivel!

az apád meg nem tudom mitől lett rosszul, de biztosan több oka volt rá. plusz a család rossz szokása, hogy jobban érdeklik őket a közelebbi családtagok :D

2010. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
párod? húsz fölött szokták az emberek a párjuknak hívni a barátjukat, barátnőjüket, szóval ha ennyi vagy, költözz..
2010. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
sztem nincs meg 20 eves.de akkor ne csodalkozz, h a csaladot idegesiti, hogy ott lakik.
2010. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ideges vagy, akkor először higgadj le és akkor nem egy ilyen zagyvaságot fogsz írni. A stílusod alapján erősen 18 alatt vagy, úgyhogy bírd ki, nincs más megoldásod.
2010. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!