Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiben van a hiba? (bővebben lent)

Kiben van a hiba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nevelőapámmal már több mint 10 éve lakunk együtt, de az utóbbi időben egyre elviselhetetlenebb a kapcsolatunk. Ha az előszobában összefutunk, inkább kikerüljük egymást, hogy össze ne vesszünk. Ha mégis vmit meg kellene beszélni, az a vége, hogy mindkettőnknek teljesen más véleménye lesz. Nem tudunk megegyezni semmiben, és mivel mindketten elég lobbanékony természetűek vagyunk, gyorsan kirobban a vita.. Szerintetek mit tegyek, hogy javuljon a kapcsolatunk? Nem akarom, hogy anyu összeroppanjon ebben az egészben.
2010. okt. 18. 18:19
1 2
 11/12 anonim válasza:

Rokonlélek

Apám gyorsan továbbállt miután mosolyogva közölte hogy elhagy egy nőért minket, 8 éves voltam eltört a mécses végleg. Anyám kikészült és a nevelőm mellett pedig olyan lett mint egy élettelen bábú aki az utasításait követi. Fenekestől felforgatott mindent, anyám pedig lesi minden szavát a poén az h nem csak én mondom neki h térjen észhez hanem mindenki de nem hisz senkinek

Akár mit mondtam nevelőmnem semmi nem volt jó neki, mindenbe beleköt és kibeszél a hátam mögött.


Tégy úgy ahogy jobb neked, én azt tanácsolnám hogy próbáld figyelmen kívül hagyni még ha nehéz is

üdv:)

2010. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm..

Megpróbálok nem sokat kommunikálni vele, bár vhogy akkor is sor kerül rá, amikor tényleg nincs is semmi megbeszélnivaló.

Amikor hazaért, bejött, hogy ne ilyen hangosan tanuljak.. Nem tudom, szerinte egy idegen nyelvű szöveg kiejtését meg lehet tanulni úgy, hogy magamban olvasom?:O Szörnyű.. Inkább nem válaszoltam.

2010. okt. 18. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!