Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rávenni apámat...

Hogy tudnám rávenni apámat arra, hogy elváljon az új feleségétől?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, apámnak kb. 8-9 éve új felesége van. A nő kihasználja apámat, nem dolgozik, nem csinál otthon semmit, annyira sem képes, hogy feladjon egy levelet postán. Apámnak kell takarítania, bevásárolnia, dolgoznia 2 ember helyett. Egyre inkább látom rajta, hogy kimerült, amit nem is csodálok. Már mondtam neki párszor, hogy el kéne válnia, de nem nagyon mondott semmit, pedig nem is szereti már a nőt, egyszerűen csak sajnálja otthagyni, mert nem boldogulna egyedül...
2010. okt. 18. 14:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocs, 15:20-nak szólt...
2010. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mindegy, nekem akkor is az a velemenyem, hogy hagyni kell oket megoldani a sajat dolgaikat.Nem kell beleszolni masok maganeletebe.Lehet, hogy te igy latod(mert sok mostohagyerek ellenseges apuci uj nojevel, sok esetben akkor is, ha erre egyaltalan nincs oka)de az is lehet, hogy apukad szereti azt a not.Ez a kerdezore is vonatkozik.Ha meg hagyjak magukat kihasznalni, ti nem tehettek semmit.Te is, kerdezo, honnan veszed,hogy nem szereti?Mondta neked?Ja, elozo, meg annyit fuznek hozza, hogy nem latom, miert a no hibaja az, hogy ti kevesebbet beszeltek.Te is ugyanugy felhivhatnad apukadat telefonon, vagy elmehetnel hozzajuk, ilyesmi.
2010. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen, mondta. És engem kicsit sem zavar hogy új felesége van apámnak. Az a baj, hogy rettentően lusta és kihasznál másokat. Arra sem képes, hogy főzzön, mosson, 5 éve nem volt boltban. Egésznap csak olvas, tornázik, ezóteriás újságokat nézeget és jósolgat. Egyszerűen nem normális.
2010. okt. 18. 15:53
 14/17 anonim ***** válasza:

Látod kedves kérdező az ilyen"nem normális"emberek járnak

jól...

2010. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

woow... mintha csak én tettem volna fel a kérdést... Az én faterom nője is egy ilyen horoszkópfüggő lusta rib@nc..

A másik pénzén spórolna, amikor ő nem képes elmenni dolgozni.. Ráadásul még undok is.

2010. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Biztosan az apádnak is megéri valamiért. Ennyire senki sem jószívű.
2010. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bocs de apudnak vallószinű kell a szex és egy bizonyos életkor után már nem olyan könnyű becsajozni. Egy prosti olcsobb lenne de hát hosszútávon az se jó megoldás.
2010. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!