Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ha a férfiak tudnának...

Vajon ha a férfiak tudnának szülni, akkor a nők vállalnák, hogy elmennek a háborúba, gátra, kőművesnek, stb?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 20:00
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
82%

ja és a háborúról röviden: ha a ffi szülne, a nő lenne a világ bitorlója (mert a ffi nem érne erre a rá a gyerekek miatt) és mivel a nő az nő, NEM HÁBORÚZNA. A nők nem háborúznának!!!!

és az menne a gátra, aki az erősebb! Ez mindig így volt. Nem kell a nőket palimadárnak nézni.

2010. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is ha a nők lennének a férfiak szerepében, sosem tört volna ki háború. Ezt is a "pasik intézték el". A nők (általában) meg tudják beszélni, ha valamilyen gondjuk van, nem egyből bunyóznak/háborúznak.
2010. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
76%

Vicces a kérdés :).

A férfiak nem csak fizikumukban térnek el a nőktől :), hanem a szellemiségükben is. És ha picit belegondolunk, nem működne a világunk enélkül, hogy a férfiak erősek és a nők gyengédek :). Mert ahhoz, hogy anya légy, ahhoz neked gyengédnek kell lenned, neked meg kell tanulnod törődni valaki másról is, gondoskodónak kell lenned, a férfiak a legritkább esetben azok. Viszont a férfiak megvédelmezik a családot, és akkor is hoznak haza pénzt, ha épp az asszony szül :). Kegyetlen az élet, rettenetesen kegyetlen, de jól ki van találva :). Magyarán a férfiaknak erőseknek kell lenniük, gondoljunk bele, hogy azok a férfiak a legéletképesebbek, a gyenge férfiak senkinek se kellenek. Az erősebb férfiak nagyobb valószínűséggel védik meg a családjuk. Persze nem kell agresszívaknak lenniük, de az is benne van, valamint a versenyzési hajlam, a férfiak vérében :), hogy ők legyenek a jobbak, hogy ők nyerjék el a kiválasztott nő kegyeit, ne egy másik férfi :). A nők mindig kevésbé dominánsak voltak. Nem csak a női gyengédségre van szükség, hanem a férfiak erejére is, így működik az élet, jing és jung. A két elemnek ki kell egészítenie egymást. A dialektikus egymásrahatás. A nő a gyengéd, a férfi az erős és érzéketlen. Nem csak a női érzelmekre, de a férfi racionalitásra is szükség van, az egyik a faj, a másik a család fenntartását teszi lehetővé.

A férfiak pedig nem csak háborúkat vívnak, hanem hatalmas felhőkarcolókat és városokat húznak fel:).

2010. okt. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
10%
Nő vagyok és utálom az erőszakot de néha szükség van háborúra mert nem fejlődne semmi. Úgy látszik itt sok nő töri órára járás helyett is gyereket szült... És hogy meg tudják beszélni? Hát ez egy rühejes megállíptás volt! A nőknél nagyobb gyűlölködőt, hajtépőt nem láttam még... Nők azok akik ide írnak hogy jaj hogy mondjam meg és mit csináljak hogy ne kelljen megmondani hanem magától találja ki, és nem találta ki magától akkor most utálom és hasonlók ahelyett hogy odaállnának és megmondanák amit akarnak!
2010. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
17%

*röhejes

Ja és igen, a férfia racionálitás nélkül mrá réág romba dőlt a világ. A nők minden túlreagálnak és túlbonyolítanak.

2010. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Minek tanakodsz ilyen hülyeségeken?
2010. okt. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, racionális és nem az érzelmeim irányítanak.

Abban semmi jó nincs, hogy a férfiak ilyenek amilyenek. Agresszívek, és utálatosak. Tisztelet a kivételnek.

Az egyik válaszoló azt írta, hogy ez így jó, mert védelmezni tudják a családjukat...könyörgöm, mi ellen? Az UFO-k ellen?

Én úgy vettem észre, hogy a pasik nem védelmezésre használják az erejüket, hanem a család terrorizálására. (tiszt. a kiv.).

Miközben az erejüket a fizikai munkára kellene fordítaniuk és nem gonoszkodásra. A férfiak nem igazán racionálisak. egy okos ember nem öl meg más népeket. Az okos ember elosztja ésszel a területet.

2010. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
Lol úgy írnak páran,mintha a háború a férfiak találmánya lenne...Férfi,nő ugyan olyan elvetemült tud lenni,inkább maradjunk ennyiben.
2010. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Felhőkarcolokat nők is feltudnak húzni,sok női építészről,híd épitő mérnökről tudok...Nem csak a férfak tudnak nagyot alkotni,és nem mindig ők az erőseebek, a mostani pasik sajnos puhányak,akik helyett anyuci rágja meg a falatot is majd késöbb a felesége papucsa lezs.
2010. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Kedves 56%-os "hölgy",aki olyan szépen lehúzta a női nemet!Nagy bakot lőttél,mert a szösszeneted úgy téves ahogy van.Abból,hogy a nők rosszindulatúak egymással,az következik,hogy kiirtanák a fél világot?Szerintem neked kifelé áll a szülőcsatornád.Ha NŐ lennél,nem írtál volna ilyen szamárságokat.
2010. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!