Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ha a férfiak tudnának...

Vajon ha a férfiak tudnának szülni, akkor a nők vállalnák, hogy elmennek a háborúba, gátra, kőművesnek, stb?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 20:00
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
36%
Hú baker mintha én írtam volna a kérdést ! Engem is nagyon érdekelne hogy mi lett volna ha a nők mennek a háborúba de remélem hogy ezt nem tudjuk meg . A férfiak meg a szüléshez csak annyit írok akkor már kipusztult volna az emberiség mert ők belehaltak volna !!!!
2010. okt. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
100%
A nők közül így is sok volt és van, aki vállalja ezeket a dolgokat.
2010. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem pasi a kerdesfeltevo.Es ezzel a kerdessel akarta fenyezni a ferfinemet.Csak ott fogott melle, hogy mig a ferfiak belehalnanak a szulesbe(ezt kimutattak), addig a nok siman elmehetnek katonanak(ahogy el is mennek).Gondolj csak vissza a kozepkorba pl, a nok ugyanugy vedtek a varakat, mint a ferfiak.A gaton ugyanugy dolgoznak nok, mint ferfiak.Es a komuvesmunka, hat azt meg en is csinaltam mar(es lany vagyok.).Szoval errol ennyit.Elarulok meg valamit, hogy a ferfiak csak a hirtelen erokifejtesben jobbak a noknel, a hosszutavu, kitarto munkat a nok jobban birjak, mivel sokkal szivosabbak(lasd szules).
2010. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
76%

én már kiprobáltam a kőműves melót és a következő munka amit csinálni fogok se épp női munka.

sportok közül is elég nehéz és veszélyes sportokkal foglalkozok:lovaglás és motocross.

17/L


és szívesen elmennék háborúba az országomért! (L)

"Az életem áldoznám a barátaimért és a hazámért"

2010. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
63%

Ez egy hülye hasonlat,a nő nem attól nő hogy ellik,aki akar amikor akar megteszi, de nem ettől nő,ez termézzetes dolog,és nem erőszak kérdése... És nem kell ebből csodát csinálni,mert igen valakinek csoda másnak meg teher...

ÉN katona családból jövök,tudom mi a katonaság,nők is férfiak is vannak jól végzik a dolgukat,sajnos férfiak és a nők közt is vannak akik alkalmatlanok oda.A katonaság nem munka hanem hivatás,ami a családnál is előrébb való,aki ezt nem tudja elfogadni feldolgozni,ne menjen katonának...


28N

2010. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
82%
ma már a ffi is elmehet gyesre, alias a nő keres... a nő dolgozik, mert neki több a fizuja. Nem jellemző, de van rá példa.
2010. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
64%

Ha egy ferfi beteg, pl influenzas, mar egybol haldokolni keszul... Forro tea kell neki, ki kell szolgalni, sajnalni kell, hideg borogatas a homlokara 37.2 fokos laz felett... stb stb...

De ha egy no van ebben a helyzetben, neki mosnia kell, foznie, takaritania, bevasarolnia, gyermeket nevelnie, dolgoznia stb stb...

Ha egy ferfi varna gyermeket, egesz nap menne a nyavajgas, hogy jajj, de nyomja a majamat a baba, meg jajj, belerugott a hugyhojagomba, bepisiltem, de el kell nezni, mert a baba miatt tortent... Egybol mennenek szulsei szabadsagra... Es valoszinuleg mar az 5. hettol mind veszelyeztetett terhesnek lenne nyilvanitva...

Mig egy a mai idokben allapotos no van, hogy a 6.-7. honapig dolgozik, emelett elvegzi a napi hazimunkat, emelett meg van, hogy gyermeket nevel...

Kerlek szepen! Meg kerdes az, hogy a nok elmennenek-e komuvesnek, haboruba, akarmi??

Igen, elmennenek.

2010. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
Én igen.
2010. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég értelmetlen a kérdés:SPlusz azt azért ki kérném,hogy minden férfi haldoklik egy náthától,azért ne általánosítsatok légyszi.Én pl gyógyszert csak akkor veszek be és pihenek le ha már 40 fokos lázam van.Legnagyobb gyengeségem az volt,amikor már 2 napja be volt gyulladva vakbelem és könyörögtem a műtétért.
2010. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy jó kis kérdés de én megválaszolom neked.

0. ha a férfiak szülnének akkor is az menne a gátra, aki az erősebb fizikumú. Örülj neki, hogy a pasik erősek. Én nőként örülnék, ha erősebb lennék a pasiknál. Nem csak védekezni tudnánk/nem lenne nemi erőszak/ hanem még homokzsákokat cipelni, bányában hurcolkodni:D

De sajnos a nőket nem igen segítette ki a Jóisten erős fizikummal, és ez a legrosszabb az egészben.

1. ha a férfiak tudnának szülni akkor pórul járnának, mert a nőknek annyi hátrányuk van ebből a szülés körüli cécóból, --én szívesen átadnám a pasiknak!

2. a ha ffi szülne, nőies teste lenne, azaz anők lennének az erősebb fizikumúak! A nők uralkodnának a Földön.

3. Ha a ffiak szülnének, otthon kellene maradniuk a gyerekekkel, takarítanák a gyerekeket, a szart, a koszt, takarítanának, főznének, mosogatnának, gányolnának, frusztráltak lennének, kiszolgáltatottak lennének a családfő asszonyságnak.

4. a férfi gyenge lenne, kiszolgáltatott dolgozhatna mindenki helyett ingyen+ a munkahelye egy szarul fizető állás lenn. Az asszony pedig ülne a jó kis magasan épített hierarchiája tetején( pl. vezérigazgató).


Kedves nőgyűlölő kérdező!


Nem tudom ki hogy van ezzel, de én sok pasit nem látok nehéz fizikai munkát végezni. Sok olyan pasast ismerek, akik egész életükben semmit sem dolgoznak, van egy kis ücsörgős zsíros állásuk (pl. igazgató, ilyen-olyan vezető) és még plusszban otthon sem csinálnak semmit. Ellenben egy átlag nő ezt nem teheti meg.


Egy dolog kellett volna hogy tökéletes legyen az ember: ha a nőt az Isten erősebbnek teremti. Akkor egyensúly lenne a nemek között.

2010. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!