Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam el apámnak...

Hogy magyarázzam el apámnak hogy nem vagyok kommunista?! Többit lent.

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon megszerettem az Axis Powers Hetalia-t. Aki nem ismerné,elmondom,egy anime-manga smiben minden ország megelevenedik,karaktert kap,és Ők játszanak el történelmi eseményeket.Rákattantam Oroszországra,és találtam ezt a képet(izéke,a link hosszú ^^"):


[link]


Tök aranyosnak ítéltem,kinyomtattam,falra-fel (a könyvespolc felőli faléam,ahol szinte minden kedvencemet megörökítettem XD)

Aztán mikor apám meglátta leüvöltötte a fejemet,letépte az összes képemet és azóta állandóan kommunistázik,meg osztja nekem az igét.Nem tudom neki elmondani hogy ez csak egy kép,ami a karakkter miatt tetszik,mert nem hagyja. Hogy magyarázhatnám el neki?

(Azontúl azt sem értem,hogy a több évnyi gyűjtögetett képemet mi az égért tépte le a falról?!)

Előre köszönöm a válaszokat.

15/L


2010. okt. 16. 18:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Rómában, a rabszolgáknak is volt állandó munkájuk. Igaz bért nem sokat kaptak, de tudták, hogy holnap is lesz munkájuk, szállásuk, és kajájuk, amit a kutya meghagy. Az is igaz, hogy a lakhelyüket nem hagyhatták el, de nem is igen akarták. Mert minek. Ugy tudták, hogy amott is csak olyanok vannak mint ők, akik ugyanugy élnek mint ők. Arra meg nem voltak kiváncsiak. Aztán egyszer, amikor lehetett, kitódult a nép, és hozott be mindenfajta szerkezetet, amit itthol nem lehetett kapni. Mert kinek is kellett volna ilyen burzsuá termék. Aztán ezután már senkinek sem kellett a szuperjó kommunizmus. De buták az emberek.
2010. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Úgy látom nemcsak buták de bunkók is. Legalábbis egyesek.Remélem te legalább éltél abban a korban amit olyan nagyon utálsz. Akkor is lehetett külföldre menni, legfeljebb nem mindenhová. De aki akart, pl a Bolgár tengerpartra simán eljutott és látott tengert. MA azért nem mehetsz, mert nincs rá pénzed. Sokaknak!
2010. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
nah utolsó előtti, hölgyeim és uraim mindenki láthat/olvashat, egy füves turbóliberalistát :D
2010. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
kommunista
2010. okt. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
NÁCI!...XD.. most jobb?
2010. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Pfu,én már nem is tudom mi van...

Ja,és a NÁCI jobb XD Rövidebb és jegyezhetőbb szó XD

De most viccet félretéve,elolvasta valaki az oldal szabályait? Tilos másokkal vitába keveredni...

2010. okt. 27. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!