Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam meg neki,...

Hogy magyarázzam meg neki, hogy sem ő, sem én nem állunk még készen egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,és van egy fiú,akit már ismerek hónapok óta.Róla tudni kell,hogy nagyon okos.Politikában otthon van,imádja a történelmet,rengeteget olvas és remekül beszéli az idegen nyelveket.Még csak egy nem is egy csodabogár a szomszédból akit kiközösítenek.Nagyon szimpatikus számomra,sok időt töltünk együtt.Sokszor mondta már nekem,hogy nagyon okosnak és szépnek tart.Erre mindig csak forgatom a szemeimet,mivel akármit is mond nekem,én mindig csak kapkodom a fejemet.Tényleg nagyon művelt.Multkor azy mondta,hogy ő szeretné ha a barátnője lennék.Még csak 13 éves.Hogy mondjam meg neki,hogy szerintem összekeveri a vonzalom és a kedvel fogalmakat.Ő azért "szeret",mert meghallgatom és valamilyen szinten megértem őt.Ha rajtam múlna,én nagyon szívesen "járnék" vele,de tudom hogy ez etikátlan lenne.
2011. máj. 21. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
miért lenne etikátlan?
2011. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert két évvel fiatalabb, még nem lenne etikátlan együttjárni. :) Mondd meg neki, hogy majd ha középiskolás lesz, beszélhettek a dologról. :D Vagy csak egyszerűen közöld vele, hogy Neked ehhez még nincs kedved. :)
2011. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne etikátlan. Vannak "furcsa" módon érő emberek, akik műveltebbek a többieknél, jobban átlátnak dolgokat, és komolyabban veszik magukat. Miért ne lenne alkalmas ez a srác egy kapcsolatra is? Ha csak azon múlik, hogy szerinted túl fiatal, adj magatoknak egy esélyt. Annál rosszabb, mint hogy kiderül, hogy igazad volt, nem történhet.


Egyébként ez a srác hogy áll közösségi téren? Azaz mennyire vannak barátai, társasága, hogy viszonyul hozzá az osztálya, milyen emberekkel tölti szívesen az idejét (ha egyáltalán szereti emberekkel tölteni azt)?

2011. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem 15 évesen nem lenne helyes egy 13 éves fiúval randizni.
2011. máj. 21. 22:33
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából vannak haverjai,de igazából azok a fiúk nem az ő szintjén állnak.
2011. máj. 21. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen jártam egy 13 évessel, pedig nem is volt ilyen okos, csak szép volt a szeme. Ha tetszik külsőre is, és nem túlságosan szembetűnő a külömbség és akarod, akkor miért ne? Ez nem etikátlan.

23/L

2011. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

abszolút semmi gáz nincs ezzel, mire észbekapsz, lehet, hogy lekésed.... és az elvesztegetett időt nem hozhatja vissza semmi.

ha kedveled és járnűl vele, járj vele, ennyi.

2011. máj. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De szeretem, amikor egy nő egy férfinek (esetünkben egy lány egy fiúnak) meg akarja magyarázni, mit érez. Gondolatolvasó vagy? Nem? Akkor csak találgatsz. Szerelmes és kész, ne magyarázz be neki semmit, egyszerűbb, ha megmondod neki, hogy túl fiatal, nem tetszik neked, nem az eseted. De ehhez egyenes jellem is kellene...
2011. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

:) Szerintem aranyos szituáció. 2 év különbség elenyésző.

Ha a barátnője vagy, még nem jelenti, hogy azonnal valami komolyra kell gondolni, csak esetleg szeretne kézen fogva sétálgatni veled, vagy virágot vinni... később pedig gondolom mást is, ahogy idősödtök.

2011. máj. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!