Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is "semmi" amit...

Szerintetek is "semmi" amit csinálok?

Figyelt kérdés

Szóval van egy kiskutyám (lassan másfél éves) és eléggé vedlik (hosszú szőrű). Szóval elég sokat kell utána takarítanom. Vettek anyuék egy gépet amivel tudom takarítani a szőnyeget meg a laminált padlót. Szoktam is takarítani még örülök is neki mert gyorsan átmegyek a géppel rajta utána lekefézem a szőnyeget (anyuék szobájába is) felsepregetek és kész is. Tegnap is megcsináltam ezt (de ő izélt, hogy semmit nem takarítok a kutya után). Elmosogattam (igaz nem sok mindent kellett most), kiteregettem és levittem a szemetet. Erre haza jött 5órakkor és elkezdte nekem mondani, hogy mert én soha semmit nem csinálok. Elsoroltam neki miket csináltam ma azt mondta ezekre, hogy ez semmi. És mindig ezt csinálja. Meg hogy a kutyával is csak baj van mindig ő takarít utána (pedig még egyszer se csinálta a szőnyegeket annyi, hogy felsepreget, de azt amúgy is tenné függetlenül, hogy van-e kutya vagy nincs) Nekem meg már az idegeimre megy, hogy folyton ezzel van semmi amit csinálok. Bármennyi mindent csinálok meg neki az semmi. Soha nem mondja, hogy köszi, hogy megcsináltad vagy valami :S Hogy érhetném el, hogy ne vegye semmibe amit csinálok? Nem tudom, hogy most is például mit fog mondani nem sokára haza ér. Már elmosogattam, elpakoltam a ruhákat amik megszáradtak, meg letörölgettem a szobámba a TV-t, gépet és ki is sepregettem a szobámban...

14/l


2010. okt. 16. 16:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

ne csak sepregess, hanem porszívózz fel. "sepregetni"

és a kutyát fésüld ki naponta többször, aljszőrkefével.


mondtam már, engem is idegesítene a sok kutyaszőr.

lehet anyukád ezért ilyen. hiába teszel bármit, 2perc múlva ugyanúgy ott a szőr.

2010. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
A porszívó semmit nem ér. Ő mondta, hogy inkább sepregessek. Amúgy meg hiába fésülöm ki naponta többször is. Mikor szezon van akkor annyit vedlik mint régen a skótjuhászunk kb... :S Meg az egy dolog, hogy szőr van de nem csak a kutya után takarítok hanem mást is csinálok és még se elég neki.
2010. okt. 17. 09:19
 23/23 anonim ***** válasza:
Kérd meg irjon egy listát a napi feladatokról Neked,hogy mit csinálj,és mikor hazaér ellenőrizze le,hogy elvégezted e a rád rót feladatokat amit összeirt... Ha minden rendben van,nem köthet bele semmibe!!;)
2010. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!