Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szidja mindig az anyámat...

Miért szidja mindig az anyámat a párom? Miért nem jó neki semmi? Miért van mindig baja azzal amit én csinálok?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam, amikor a párom egy nap kb 5-8 alkalommal le seg**ejezni, le idi*tázzal és hasonló csúnya dolgokat mond rá. Igaz anyám idegileg kikészít engem is, hiszen nincs más dolga, mint azzal foglalkozni hogy én mit csinálok, vagy apám, tesóm, párom mit csinál és folyton kérdezget, és sokszor hazudnom kell anyámnak dolgokról, hogy ne cirkuszoljon vele. De van néhány olyan dolog, amit elmondok páromnak is. De nem csak ilyenkor mond rá csúnyákat, hanem sokszor! Hogy anyám milyen segg*ej, hogy le**arja az én fejemet, az én jövőmet, hogy mindenemet elszedi. Ezenkívül párom engem is leidi*táz, ha valamit nem úgy csinálok ahogy neki tetszene. Miért akarja, hogy mindenki megfeleljen az ő elvárásainak?

Közben meg szemrebbenés nélkül, magát egy csodának állítja be, azt mondja magára, hogy ő tökéletes, és hogy én alkalmazkodjam hozzá! Leh*lyéz, hogy fősulira járok, hogy inkább abban a 3 évben elmentem volna dolgozni! Lenne pénzem, és tudnánk a közös jövőnket alakítani. Lesenkiz, hogy 21 évesen alig van valamim. Miért ilyen? Hogyan kezeljem ezt?

Közben meg mosom a ruháit, sütők-főzök neki, kedvében járok, este ha fáradt mindig "ápolni" kell és mindig azt kell csinálni amit ő akar. Néha már olyan fáradt vagyok, hogy ahhoz sincs energiám, hogy adjak magamra. Ekkor elkezdte a külsőmet kritizálni, ez volt fél éve. Hogy kövér vagyok, 165 cm és 63 kg. Elkezdtem az utóbbi fél évben fogyókúrázni, új hajat csináltattam, mindig mindenem rendben van, veszek olcsón, nagyon szép ruhákat ( 600 ftért felsőt turiba!!), napozok ha van egy kis időm (kb heti 3 szor 20 perc!). A szexben is már minden igényét kielégítem stb! Aztán ha fennt hagyok a szobámban 2 poharat, és 1 napig elfelejtkezem róla hogy levigyem, a fejemhez vágj,a hogy "milyen nő vagy te, hogy lehetsz ilyen trehány. Már néha a sírás kerülget, hogy nem lehet neki megfelelni. Ha suliba bejárok minden órára, az a baja hogy estére érek haza, ha szombaton dolgozni megyek az a baja, hogy miért nem vele vagyok. Ha nem megyek dolgozni és suliból is hamarabb hazajövök kihagyok néhány órát, hogy délután vele legyek, akkor az a baja, hogy csináljam a saját dolgom ő most nem ér rá. :(

Egyébként egy gazdag pasiról van szó, akinek 2 kocsija van (egyik bmw) jó munkája, jól keres nagyon. 6 éve vagyunk együtt, mellettem lett gazdag, mert korábban ugyanolyan szegény volt mint én. Mit tegyek??


2011. júl. 21. 22:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Hagyd ott.

Nem szeret.

2011. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nos...MENEKÜLJ!!!

Amúgy a nézd meg h bánik a saját anyjával...veled is úgy fog, bár már az is beszédes ahogy most bánik veled. Lépj le.

2011. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Micsoda egy p.öcs! Szerintem lapát!
2011. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen férfiak. Nem tudom, mi a kórkép neve, de nem egészséges, az biztos. Talán nem kellene 100%-ban kiszolgálnod, és lemondani a saját igényeidről.
2011. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hagyd ott!
2011. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
azonnal elmenni, bármennyire is nehéz, hiszen régóta tart és nagyon fiatalon kerültél mellé.. 21 éves vagy -miért is kell egy agresszív, hedoniszitikus férfi rabjává válnod??? Ez nem általános, ritka agresszív!!!!
2011. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De néha megy olyan aranyos, és van hogy 2-3 hónapig szinte idilli ahogy elvagyunk. Nagyon tőle függ, hogy milyen irányba halad a kapcsolatunk!
2011. júl. 21. 22:31
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
NÉHA? Ha ez neked elég...de akkor meg ne panaszkodj. Ha akarsz tűrj csendesen, v hagyd el, rajtad áll.
2011. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Normális embernek nincs ilyen oldala, hogy alázza a másikat, meg nem tudja, még mibe kössön bele kínjában. Gazdag? Ki nem sz@rja le? Mert abban biztos vagyok, hogy a gazdagságát sem osztja meg veled. Meg néha még rendes is? Hajajj, el ne olvadjak. Rúgd ki olyan nagy ívben, ahogy csak bírod!
2011. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja, meg akármilyen az anyád, nincs az a birka, aki les.ggfejezheti. Ezt is jegyezd meg egy életre. Mekkora egy tahó lehet ez a pasi, atyaég.
2011. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!