Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szidja mindig az anyámat...

Miért szidja mindig az anyámat a párom? Miért nem jó neki semmi? Miért van mindig baja azzal amit én csinálok?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam, amikor a párom egy nap kb 5-8 alkalommal le seg**ejezni, le idi*tázzal és hasonló csúnya dolgokat mond rá. Igaz anyám idegileg kikészít engem is, hiszen nincs más dolga, mint azzal foglalkozni hogy én mit csinálok, vagy apám, tesóm, párom mit csinál és folyton kérdezget, és sokszor hazudnom kell anyámnak dolgokról, hogy ne cirkuszoljon vele. De van néhány olyan dolog, amit elmondok páromnak is. De nem csak ilyenkor mond rá csúnyákat, hanem sokszor! Hogy anyám milyen segg*ej, hogy le**arja az én fejemet, az én jövőmet, hogy mindenemet elszedi. Ezenkívül párom engem is leidi*táz, ha valamit nem úgy csinálok ahogy neki tetszene. Miért akarja, hogy mindenki megfeleljen az ő elvárásainak?

Közben meg szemrebbenés nélkül, magát egy csodának állítja be, azt mondja magára, hogy ő tökéletes, és hogy én alkalmazkodjam hozzá! Leh*lyéz, hogy fősulira járok, hogy inkább abban a 3 évben elmentem volna dolgozni! Lenne pénzem, és tudnánk a közös jövőnket alakítani. Lesenkiz, hogy 21 évesen alig van valamim. Miért ilyen? Hogyan kezeljem ezt?

Közben meg mosom a ruháit, sütők-főzök neki, kedvében járok, este ha fáradt mindig "ápolni" kell és mindig azt kell csinálni amit ő akar. Néha már olyan fáradt vagyok, hogy ahhoz sincs energiám, hogy adjak magamra. Ekkor elkezdte a külsőmet kritizálni, ez volt fél éve. Hogy kövér vagyok, 165 cm és 63 kg. Elkezdtem az utóbbi fél évben fogyókúrázni, új hajat csináltattam, mindig mindenem rendben van, veszek olcsón, nagyon szép ruhákat ( 600 ftért felsőt turiba!!), napozok ha van egy kis időm (kb heti 3 szor 20 perc!). A szexben is már minden igényét kielégítem stb! Aztán ha fennt hagyok a szobámban 2 poharat, és 1 napig elfelejtkezem róla hogy levigyem, a fejemhez vágj,a hogy "milyen nő vagy te, hogy lehetsz ilyen trehány. Már néha a sírás kerülget, hogy nem lehet neki megfelelni. Ha suliba bejárok minden órára, az a baja hogy estére érek haza, ha szombaton dolgozni megyek az a baja, hogy miért nem vele vagyok. Ha nem megyek dolgozni és suliból is hamarabb hazajövök kihagyok néhány órát, hogy délután vele legyek, akkor az a baja, hogy csináljam a saját dolgom ő most nem ér rá. :(

Egyébként egy gazdag pasiról van szó, akinek 2 kocsija van (egyik bmw) jó munkája, jól keres nagyon. 6 éve vagyunk együtt, mellettem lett gazdag, mert korábban ugyanolyan szegény volt mint én. Mit tegyek??


2011. júl. 21. 22:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

De egyébként ahhoz képest hogy gazdag, nem szórja el a pénzt. Nem jár bulizni, nincsenek káros szenvedélyei, nem szokott hazudni sem, megbízhattam benne mindig is.

De ha ennyi minden van ami nem tetszik neki benne, akkor miért nem hagyott már ő ott?

2011. júl. 21. 22:45
 12/19 anonim ***** válasza:

kihasznál.. nem normális ez.. (én 3x annyi ideje nem hallottam egyetlen csúnya szót sem a páromtól!!! soha! mindig kedves hozzám, gyöngéd..)

Kérdező, keress egy emberibb, méltóbb társat magadnak! nem fog megjavulni..

2011. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert az viszont nagyon tetszik neki benned, hogy úgy alázhat, ahogy a debil agya éppen kívánja. Vedd tudomásul, hogy minden mocskolódása hazugság, le akarja törni az önbizalmadat, millió ilyen kérdést olvashatsz ezen az oldalon is. Kérlek szépen, ne hagyd magad, adj esélyt magadnak arra, hogy összefuss egy normális férfival! Szívem szerint jól megráználak, hogy ébresztőőőőőőőőőőő! Fiatal vagy, egy életed van, nem köt hozzá gyerek, szakíts vele!
2011. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Köhöm..na én ott elakdtam h így beszél anyudról és még vele vagy? Nem jövők anyámmal jól ki, de az anyám és senki ne merje a szájára venni! Nálam ez itt bukta 1x anyámat a szájára veszi megmondom soha többet ha mégis megteszi másodiknak is mehet a fenébe, ugyani én úgy vagyok vele, hogy a párom akit szeretek, imádok, akitől gyekereket akarok, akivel lefogom az életem élni mégis az a nő hozta a világra, így becsülöm mindenképp és tisztelem a párom édesanyját akármilyen is!

A többiről már nem is beszélek..hab a tortán..

2011. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak olyan nehéz szakítani, azt sem tudom mi lenne velem, sohasem szakítottam még senkivel

2011. júl. 21. 22:52
 16/19 anonim ***** válasza:
A többi cselédnek fizetni kellene... És talán még neki sincs annyi pénze, amennyiért egy idegen eltűrné mindezt. Ha gazdag, vihetne étterembe, vásárolni, ha ruha kell (ne turkálóba), mosodába vihetné a ruháid, és ha már megy, a tieidet is stb. Érted, megosztozhatnátok azon, amitek van, anélkül, hogy számon kérnétek, ki mennyit adott a közösbe.
2011. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon rendes kis csaj lehetsz, sajnos már most erős függőség és megfelelési kényszer alakult ki benned. A világ csak a hapsin keresztül létezik számodra. Fősulin nincsenek barátaid, akikkel el tudnád terelni a gondolataidat? Vissza kellene rázódnod a saját bőrödbe, a saját életedbe. Nagyon remélem, hogy még időben megtörténik.
2011. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Menekülj, ahogy lehet!


Sajnos tényleg csak arra kellesz neki, hogy érezhesse, ő micsoda f*sza gyerek, hiszen senki hozzá fogható nincs. Valóban arra vágysz későbbi életedben, hogy csak azt lesd, mivel teszel a kedvére? Olyan állást találj, ami neki tetszik, úgy nézz ki, ahogy neki tetszik, azokkal állj szóba akik neki tetszenek, csak azt mond ki, ami neki tetszik... Te, a véleményed, az igényeid, a vágyaid hol vagytok? Egy igazi kapcsolat nem erről szól.

Közös jövő? Gondolj bele, mi lesz, ha esetleg babát vársz és nem csak a most "divatos" 5 kg-ot szeded fel, hanem mondjuk 10-et? Mi lesz ha a gyerek többet sír, vagy nyűgösebb mint azt az apja elvárná? Mi lesz, ha 25 év múlva rájön, hogy öregszel és nálad csinosabb 20 évesek rohangálnak a "jó fogást" keresve?

Hogyan lehetne vele szakítani? Emlékezz vissza egy olyan alkalomra, amikor éppen lehülyézett, semmibe vett, megalázott és mond meg neki, hogy ennyi volt. Eddig tűrted, de betelt a pohár. Menjen és keressen magának másik rabszolgát.

2011. júl. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sajos igazuk van az előttem válaszolóknak. Ez a apalinem fog megváltozni. Kis dolgokban változnak az emberek, de az alapvető jellemvonások megmaradnak. Az, hogy anyukádról így beszél...Honnan veszi a bátorságot? Onnan, hogy az első alkalommal nem merted azt mondani neki, hogy ezt meg ne hallajd mégegyszer, igaz? Nem mertél rászóni, ő meg úgy érzi, szabad utat kapott. Innentől kezdve már árd is mondta, itt sem szóltál vissza... Vagy mondtad már neki, hogy "te vagy az idióta"? Ha annyira jól áll anyagilag, akkor miért mondja, hogy ha dolgoznál, akkor alapozhatnátok a közös jövőt, ha NEKED lenne pénzed. Akkor mégsem áll jól annyira. Ha már most kiakadsz, és jogosan, akkor szerinted mi lesz pár év múlva? Mikor esetleg lesz 1-2 gyerek? Összevesztek, gondolj bele, ez az embertípus még azt sem engedné, hogy láthatsd a gyerekeidet, nemhogy neveled. Csak vele érthetnél egyet, mindig le lennél ugatva, mint egy kis senki. És kb. ennyibe is venne. Isten ments azoktól, akik meg vannnak győződve saját tökéletességükről, és rajtuk kívűl, aki mást mond, az mindenki hülye. Ha jót akarsz, hagyd ott, amíg lehet, mert pár év múlva majd itt kérdezed, hogy hogyan menekülj el a férjedtől, mert már a gyerekek is semmibe vesznek téged.....
2011. júl. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!