Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is "semmi" amit...

Szerintetek is "semmi" amit csinálok?

Figyelt kérdés

Szóval van egy kiskutyám (lassan másfél éves) és eléggé vedlik (hosszú szőrű). Szóval elég sokat kell utána takarítanom. Vettek anyuék egy gépet amivel tudom takarítani a szőnyeget meg a laminált padlót. Szoktam is takarítani még örülök is neki mert gyorsan átmegyek a géppel rajta utána lekefézem a szőnyeget (anyuék szobájába is) felsepregetek és kész is. Tegnap is megcsináltam ezt (de ő izélt, hogy semmit nem takarítok a kutya után). Elmosogattam (igaz nem sok mindent kellett most), kiteregettem és levittem a szemetet. Erre haza jött 5órakkor és elkezdte nekem mondani, hogy mert én soha semmit nem csinálok. Elsoroltam neki miket csináltam ma azt mondta ezekre, hogy ez semmi. És mindig ezt csinálja. Meg hogy a kutyával is csak baj van mindig ő takarít utána (pedig még egyszer se csinálta a szőnyegeket annyi, hogy felsepreget, de azt amúgy is tenné függetlenül, hogy van-e kutya vagy nincs) Nekem meg már az idegeimre megy, hogy folyton ezzel van semmi amit csinálok. Bármennyi mindent csinálok meg neki az semmi. Soha nem mondja, hogy köszi, hogy megcsináltad vagy valami :S Hogy érhetném el, hogy ne vegye semmibe amit csinálok? Nem tudom, hogy most is például mit fog mondani nem sokára haza ér. Már elmosogattam, elpakoltam a ruhákat amik megszáradtak, meg letörölgettem a szobámba a TV-t, gépet és ki is sepregettem a szobámban...

14/l


2010. okt. 16. 16:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudod milyen érdekeset fedeztem fel, de ne csak a te történetedet tekintve. Azok a fiatalok, gyerekek, akik otthon segítenek, mint te is, általában a szülők figyelembe sem veszik az igyekezetüket.Soha egy dícséret, egy fejresimi. És sokkal jobban ragaszkodnak a szülőhöz, mint akik mindennap megkapják a dícséretet, puszit stb.
2010. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

fésüld a kutyát naponta többször, úgy kevesebbet hullik majd a szőre (bár ugye jó lett volna ezt előre tudni, választhattál volna más kutyát...)

és ne engedd más szobájába, esetleg vegyétek fel a szőnyegeket, legyen csak a laminált lap, azt sokkal egyszerűbb takarítani...


ezeket tudom tanácsolni. akkor talán a szüleid, vagy anyukád sem lenne mérges...


nekem is volt hosszú szőrű kutyám, és tényleg idegesítő, ha mindig minden szőrös, és sajnos nem lehet eleget takarítani utána... szegénykém elpusztult tavaly.

most olyan kutyám van, ami nem hullatja a szőrét egyáltalán, plusz nincs szőnyeg, csak járólap+laminált lap...


valamit valamiért.

2010. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
biztos hogy ő szült téged? :) bocs a morbid kérdésért de.. sztem kéne neki egy doki,mert vmi baj lehet neki odabent. vagy a melóhelyén kiidegelik és rajtad tölti ki ami szintén nem szép dolog.
2010. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Én sem értem Anyukádat... Kérdezd meg Tőle,hogy "mit csináljak meg anya?" Lehet,hogy ezzel a kérdéssel megfognád:D Sztem egy 14 éves gyerekhez képest ennyi bőven elég,hogy megcsinálja ezeket a feladatokat!Van aki egész nap csak a a gép elött kockul és semmit nem csinál...,kicsit telhetetlen Anyukád van!
2010. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

második válaszoló

milyen kutyád van,amelyik nem hullajta a szőrét. tudtommal az orosz fekete terrier+uszkár nem vedlik

2010. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Egy hétig tényleg ne csinálj semmit és akkor majd észreveszi, hogy eddig mekkora segítség voltál...
2010. okt. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
tanulsz és mellette ennyi mindent megcsinálsz. anyud a munkán kívűl csinál vmit? vagy csak oltogat egyfolytában? unatkozik? sztem depressziós.
2010. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

a mai szülők többsége egyébként ilyen. az én anyám se vett soha semmibe, sőt elhagyott egy férfiért...

aztán felnőttem nagyszülőkkel, egyedül, úgy ahogy, de normálisan...

aztán beteg lett, a férje persze elhagyta, és csak én ápolom, látogatom...

de ezt meg persze elvárja tőlem, pedig nem lenne kötelességem ezek után...


de én nem hagynám a sz.rban, ahogy ő tette...

2010. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

16:57: yorkshire terrier.

nem hullatja a szőrét. mint ahogy a máltai selyemkutya sem.

de kérdezz meg bátran kenneleket, fajtaklubokat.

2010. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

"A yorkshire szőre teljesen egyenes, nem hullámos, fényes és selymes, színe acélkék és csersárga. Ami előnyös a szőrzetét tekintve, hogy nem vedlik, és nem hullatja."


[link]

2010. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!