Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg sokat akarnék?

Tényleg sokat akarnék?

Figyelt kérdés

A lányomról van szó.

A barátja messze lakik (120 km)így csak hétvégente találkoznak, de nem minden hétvégén.Általában 2 hetente ő megy, mert nem valami jó az anyagi helyzetük,a lányom meg ingyen utazik.Most volt itt hétvégén a barátja, de vasárnap nenne, mert Búcsú lesz náluk.Nem is ezzel van a baj, hanem a körítéssel.

Eleve ő nem is szólt, csak most.A barátjától tudom már hetek óta.Vártam, ő mikor mondja.

És ő már szombaton du AKART menni.

Ha úgy jött volna oda hozzám, hogy beszéljük meg, hogy kikor mehet, és stb, meg normális hangnemben, akkor el is engedtem voln.De így?

Most duzzog persze, mert nem az van amit ő akar(t) kitalált.

Én vagyok a szörszál hasogató, mert annyit elvárnék, hogy normálisan meg legyen beszélve?Szóljon időben, hogy tőle tudjam ne a barátjától?Ő kérdezte, hogy milyen cukrot vigyen?Mondom honnan?Hát a búcsúból...Ja mondom semmiről sem tudok..

Egyébként 17 éves lesz.


2010. okt. 14. 09:12
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy sokkal jobban ismertek, mint én magamat..:)Irígy, stb.... :P
2010. okt. 14. 17:56
 22/23 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem akarsz sokat, ha azt, amit leírtál tényleg így elő is adtad a lányodnak. Írtad, hogy számtalanszor megbeszéltétek már, hogy mik a játékszabályok, mégsem bírja betartani - hát akkor nem tesz benne nagy kárt az a kis duzzogás.

Aki meg azt hiszi, hogy elfelejtett szólni a lány: nem egy szimpla hétvégéről van szó, hanem búcsú lesz, ez azért nem esik ki az ember fejéből, pláne ha ritkán látja a barátját és már alig várja...

A lényeg, hogy ne duzzogva induljon el, beszéljétek meg újra ezt az egészet és legyen neki is egy jó vasárnapja meg neked is.

2010. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Igen, megbeszéltük már megint...

Mert:Miért nem mehetek szombaton?

Azért, mert kijelentetted, hogy te szonbaton AKARSZ menni, és a dolgok nem így működnek, tudod.

Nem kérek sokat, de ezt így nem szeretem.

Bele nyugodott, bár a barátja még bepróbálkozott msn...

Mondtam, ezt az alkalmat jól jegyezd meg, mert legközelebb todod, majd, hogy mit tegyél.Ma mondtam neki, hogy holnap sütünk sütit, vihet a barátjáéknak.Szombaton?

Nem vasárnap reggel.Ennyi a történet.

Kérdezte kiporszívózzon e.Mondtam, azt megköszönném.

Ennyit arról hogy van vele beszélve.

És amiről eddig még nem írtam.Az öccsének nagyon tudja osztani az észt, hogy hogyan beszéljen, viselkedjen velem.Nos, ez azt hiszem annak a tipikus példája hogy más szemében a szálkát is, magáéban a gerendát sem...

Mindenkinek köszönöm aki normális választ írt.

2010. okt. 15. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!