Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg sokat akarnék?

Tényleg sokat akarnék?

Figyelt kérdés

A lányomról van szó.

A barátja messze lakik (120 km)így csak hétvégente találkoznak, de nem minden hétvégén.Általában 2 hetente ő megy, mert nem valami jó az anyagi helyzetük,a lányom meg ingyen utazik.Most volt itt hétvégén a barátja, de vasárnap nenne, mert Búcsú lesz náluk.Nem is ezzel van a baj, hanem a körítéssel.

Eleve ő nem is szólt, csak most.A barátjától tudom már hetek óta.Vártam, ő mikor mondja.

És ő már szombaton du AKART menni.

Ha úgy jött volna oda hozzám, hogy beszéljük meg, hogy kikor mehet, és stb, meg normális hangnemben, akkor el is engedtem voln.De így?

Most duzzog persze, mert nem az van amit ő akar(t) kitalált.

Én vagyok a szörszál hasogató, mert annyit elvárnék, hogy normálisan meg legyen beszélve?Szóljon időben, hogy tőle tudjam ne a barátjától?Ő kérdezte, hogy milyen cukrot vigyen?Mondom honnan?Hát a búcsúból...Ja mondom semmiről sem tudok..

Egyébként 17 éves lesz.


2010. okt. 14. 09:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
53%

Ne használd ezt a szöveget fegyverként hogy nem engedlek el a barátodhoz. Biztos elég érett a lányod ha megengedted hogy van barátja.Lehet elfelejtett szólni vagy azt gondolták hogy a barátja említette neked és te akkor nem tiltakoztál. Nálunk ilyenből soha nem volt probléma. Engedd el, olyan ciki lehet szegény lánynak, hogy anyuka nem engedi pedig már majdnem felnőtt. Jobb lesz ha haraggal gondol rád? Nyilván ha a tanulás rovására megy akkor szólj de ilyen miatt....

Emlékezz vissza a fiatalságodra, milyen volt, te is mehettél e. Ha igen azért engedd, ha nem akkor te azért engedd el. Jobb lesz ha egész hétvégén sír, duzzog ? jobb lenne ha a nyakadba ugrana hogy szuper vagy anya.Nem?

Én a lányod pártját fogom , igaz szólhatott volna, de mások még csak nem is kéretőznek, hazudoznak, a szülő nem tudja hol a gyereke.Én nagyot tudok csalódni ha készülök valahova és valamiért nem jön össze, így is nagy a csalódás hátha még anyám tenne keresztbe. nálunk anyukámmal nagyon jó a kapcsolatunk, volt hogy minden hétvége disco volt, buli, és nem mondta hogy szólj előtte 1 héttel.Csak azt hogy nagyon vigyázzak és szóljak ha baj van.

A többiek akik bújtogatnak azokra ne hallgass

2010. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
31%

09:38-al értek egyet.

Először azt hittem én is, hogy a lány ír az anyja nevében...

2010. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
52%
Szexelni nem csak ottalváskor lehet,te ettől félsz szerintem,de azt egy parkba is megoldhatják fényes,nappal.
2010. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Nem féltem, félek a szextől.Megbeszéltük vele, hogy fog szólni,amikor úgy érzi már,készen áll rá, és megyünk a dokihoz gyógyszert íratni.Nyáron is elmegy/met hetekre, mert ott dolgozott a barátjával egy kertészetben.

Ha normálisan jön a mondandójával, akkor miért is lenne probléma?De így?

Itt csupán a hangnemmel van probléma.Nah mindegy is...

2010. okt. 14. 11:37
 15/23 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem meg kifogás,ürügy,észrevetted,hogy boldogok,és irigy vagy.
2010. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
55%
hacsak a hangnemmel van probléma, de ezt vele kell megbeszélned, nézd azt hogy ezen a korszakon mindenkinek át kell esni. Anyukám mindig mondja hogy nagyon várta már hogy vége legyen a nagypofájú, ki ha én nem korszaknak. Ő is túl lesz , fog hidd el.
2010. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

*Bizony, nem csoda...tudod aki úgy váltigatja a nőit az utobbi 14 évben mint más a bugyiját...Neked is ilyen férj kellene.


Én választottam ilyen férjet?!

Nem tudtad, hogy ilyen? Abban, hogy TE nem tudtad, ki a hibás? A férjed vagy én? Már megbocsáss, de együkőnk sem, kizárólag te. Ha meg tudtad, miért mentél hozzá? Arról se mi tehetünk.


Köszönöm a jókívánságot, vettem egyébként, csak egy bibi van vele: nálam sosem volt és sosem lenne 14 év. 14 alkalom sem. Az első alkalom válóok. Volt rá példa egyetlenegyszer, azonnal és gondolkodás nélkül kirúgtam az illetőt (igaz, nem voltunk házasok, csak terveztük). Ha nem tettem volna, kb. ott tartanék mint te, csak én mást választottam, mert van választás. Úgyhogy szerintem a bugyikat is kizárólag magadnak köszönheted, te választottad ezt a sorsot.

2010. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Milyen bugyiról beszélünk?
2010. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én sem értem a helyzetet. Még csak csütörtök van. Miért kell 1héttel/hónappal az alkalom előtt szólni? Lehet, h elfelejtette, vagy csak fáradt/morcos voltál a hét elején, és azért nem akart szólni. A hangnemhez meg csak annyit, h életkori sajátosság. A tinik tudnak nem szándékosan is hajmeresztően válaszolni. Majd elmúlik. Ha meg annyira zavar, figyelmeztesd minden alkalommal, h ne így beszéljen. És tényleg gonosz dolog azzal szabályozni, h mehet e a barátjához vagy nem, főleg, ha ilyen keveset találkoznak. Ha a hét minden napján egymáson lógnának, oké, de így gonoszság.
2010. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az ember olyan hagnemben beszél amilyen hangnemben hozzá is bezsélnek...Majd ne lepődj meg hogy 18-ik szülinapja elötti este már a bőröndöt nézegeti.
2010. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!