Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tagadnak a szülők?

Miért tagadnak a szülők?

Figyelt kérdés

Sajnos nem épp a legjobb gyerekkorunk volt, felnőttként is kihatott az életünkre nekem biztosan bár úgy látom a testvéreimnek is.(bátyám, nővérem)

Persze azóta sok idő eltelt és zajlik az élet de a szüleim soha nem látták be a hibáikat.

Nemrég beszéltünk a nővéremmel és feljött pár régi emlék de ha valami negatívról van szó azt mondják a szüleim "nem ez nem igaz megsem történt". Úgy állítják be mintha felhőtlen lett volna minden, de nem így volt. Miért tagadnak a mai napig? Miért kell hazudni arról, ami volt?

Bevallom én tartom a távolságot a szüleimtől nem igazán volt soha jó velük a kapcsolatom nem veszekszem velük de hallgatni azt, hogy minden milyen jó volt miközben sokszor szenvedtünk már nem bírom.



2023. júl. 19. 09:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
84%

Szakitsd meg a kapcsolatot.

Ilyen emberekre miért van szükséged?

Nem fogják elismerni mert könnyebb tagadni, de a lelkiismeret mindig ott lesz nekik.

2023. júl. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
54%
Valószínűleg nekik ennél rosszabb gyerekkoruk volt, ahhoz képest gondolják, nektek milyen jó volt.
2023. júl. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

21

Annyi a kapcsolatom velük, hogy a családi ház amiben felnőttem mára már az enyém, ők ott élnek én ezt addig még élnek hagyom. Minimális velük a kapcsolattartás változtak ők sokat de a múltat örökké tagadni fogják

2023. júl. 23. 10:17
 24/24 anonim ***** válasza:
49%
Kaptál egy házat? Nem is olyan rossz a helyzet.
jan. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!