Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert utal az ocsem ennyire...

Miert utal az ocsem ennyire ezert?

Figyelt kérdés

diohejban:jartak 1 evig a baratnojevel, aztan a lany szakitott vele, de mivel h mi is megismertuk a lanyt es nagyon aranyos ezert a baratsag megmaradt, es meg osszejarunk vele az en barati tarsasagommal.

Az ocsem azt monja h nme vagyok lojalis hozza es nem testverem mert neki ez faj ha mi talalkozunk, 5 honap telt el azota es o rontotta el .

Szerintetek jogos az utalat?


2010. okt. 13. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Szerelemben nincs olyan, hogy jogos.

Csak vannak az érzelmek, hiába mond az ész mást.

Mondjuk azt : Vége, már nincs értelme kötődni, nincs értelme gyűlölködni, el kell engedni.

Az érzelmek erre nem hallgatnak.

Az öcséd is megsebbződött. Mindegy, hogy tehet róla.

Vigasztalásra szorul.

Lehet, hogy kettős játékot kellene játszanod.

2010. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

CSupaszítsuk le az esetet:


1. Az öcséd szenved egy bizonyos ok miatt. (A lány még mindig ott kering hozzá karnyújtásnyira, de nem érheti el. Ez rosszabb, mintha végleg elmenne, és nem is hallana felőle.)


2. Te ezt az okot megszűntethetnéd, ha nem haverkodnál a csajjal. (Függetlenül attól, hogy ki szúrt el mit, te nem teszel semmit, hogy a csaj végleg eltűnjön, sőt, pártolod a köreitekben maradását.)


3. Mindezt a saját érdekedben teszed, mert NEKED szimpatikus a csaj. Teszel rá, hogy az öcséd szívében közben forgatod a tőrt, és látványosan meg sem próbálsz kiállni az érdekeiért. Beáldozod a testvéredet a csajért. Én ezt önzésnek tartom, nem is kicsit.


Ha lenne benned egy kis empátia, akkor tudnád, mit érez az öcséd, amikor te és a baráti köröd összejár a csajjal egy bulira mondjuk. Én is gyűlölnélek egyébként.

2010. okt. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány szakított vele akkor érthetö,hogy nem mindegy a tesódnak a csaj!Már bocs erre kérdés nélkül rájöhettél volna.Képzeld magad a helyébe.
2010. okt. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Nem értek egyet az eddigi válaszolókkal.

Mi köze van az öccsének a kérdező baráti köréhez?

Az öccs nem is találkozik a volt barátnővel, akkor meg miért kéne a nővérének megszakítani a lánnyal a kapcsolatot, ha jóban vannak?

Vagy innentől kezdve akárhány barátnője lesz,és megkedveli a nővére, utálni kell mindenkinek a lányt, ha szakítanak?

Szerintem a kérdező öccsének kicsit fel kéne nőnie...

2010. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Az öcséd még nem heverte ki a szakítást! Én teljesen megértem, hogy neki ez rosszul esik! Valószínűleg nekem is rossz lenne! Szerintem hagyd a csajt, és foglalkozz többet az öcséddel!

Döntsd el a testvéred a fontosabb, vagy a lány barátsága!

Sztem egyértelmű!

2010. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy nincs elég haverod, nem értem miért kell ragaszkodnod az öcséd exéhez...? Nem egy kapcsolatom véget ért már, köztük egy 5 éves, de nem haverkodnak a testvéreim vele, sem a családom nem jár össze vele - nem haragszanak persze rá, de nem is lenne egészséges hogy összejárnak, főleg nem rögtön a szakítás után! Persze, ha összefutnak , nem kell elfordítani a fejüket, de szándékosan keresni a társaságát... hát nem tudom, nekem ennél sokkal többet érne a testvérem nyugalma, hogy legalább ne fokozzam a szenvedését - függetlenül attól, hogy ki rontotta el, bár mindig 2 ember kell ehhez is! Arról van szó, hogy nagyon megviseli a szakítás, nem bír megbirkóznia helyzettel, te pedig még ráteszel egy lapáttal, mivel állandóan értesül az exéről, hogy mit-mikor-hol csinál... Valószínű nem vagytok annyira jó testvérek, hogyha nem érzed kicsit sem azt, hogy jogos öcséd sérelme...
2010. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, le fognak pontozni, de a családodat nem választhatod meg, ellenben a barátaidat igen. Megértem mindkét oldalt, Téged is, hogy ragaszkodsz egy jó baráthoz, és az öcsédet is, hogy fáj neki, árulásnak érzi.


Talán meg kellene próbálnod úgy csinálni a dolgokat, hogy az öcsédnek ne tűnjön fel. nem azt mondom, hogy a háta mögött barátkozz, hanem pl. ne mutatkozz előtte a lány társaságában, otthon ne is említsd. Idővel az öcséd is el fogja felejteni a lányt, főleg, ha majd talál egy másik szerelmet.

2010. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem is szarul esne! Önző vagy neked fontosabb saját magad mint az öcséd (ami általában OK, de nem egy ilyen helyzetben!).

17/F

2010. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

én is utálom h a nővérem kb havonta egyszer találkozik az exem társaságával, pedig én még nem is voltam szerelmes!


19/l

2010. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Neked nem kell utálni a csajt, meg szeretheted is, de én is az öcsémre lennék tekintettel, és visszafognám a találkozásokat. Együttéreznék, szolidaritanék az öcsémmel.


Off:

Bocs , erről eszembe jutott egy önbizalom növelő szöveg:

Nem zavar, ha az exemet mással látom, mert engem arra tanított az édesanyám kiskoromban, hogy a megúnt játékaimat adjam oda a rászorulóknak.

2010. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!