Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magától mondja ezeket, vagy a...

Magától mondja ezeket, vagy a szüleitől hallja? Hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés

Unokatestvérem régen egy tündéri kislány volt, aztán kb. 7 évesen, tavaly valami bekattant nála, vagy én nem tudom. Elkezdett borzalmasan viselkedni, nem csak velem, mindenkivel. Simán van, hogy a nagyinkba belerúg, ha kér valamit és mama nem csinálja azonnal. Vagy nekiállt üvöltve sírni a legkisebb dolog miatt, mondjuk mert lemerült a táblagép, vagy nem tudta kiszínezni szépen, amit akart. De tényleg ilyen magánkívüli sírásba kezd mindenért


Aztán ezt tetézi, ahogy velem viselkedik.


Csúnyán beszél, olyanokat mond, hogy "na már jöttél megint ide pöffeszkedni?", vagy pakolja a táskámat, kivette a parfümöt, kértem, rakja vissza és tegye le, mert drága volt, erre elkezdett kiabálni velem, hogy "igen, drága volt, mert te mindig csak a pénzt szórod drága dolgokra". Vagy ha látta korábban, hogy mama adott nekem költőpénzt, elkezdte mondani, hogy nekik miattam (!) nincs pénzük és akkor mama neki is adjon pénzt. Teszem azt, adott neki egy ezrest, elkezdte mondani, hogy nem, neki nem olyan kell, hanem olyan, mint amit én kaptam... Elsősként.

Nem tudom, hogy ezeket magától mondja, vagy a szüleitől. Ha az utóbbi, az azért "vicces", mert amúgy tőlem kérnek segítséget folyamatosan, 45 éves létükre. Szóval ha szívesség kell, az első vagyok a híváslistán, amúgy meg "pöffeszkedek"... Nyilván ha megkérdezném, letagadnák, de őszintén, egy 8 évesből, aki még olvasni is alig tud, nem nézem ki, hogy magától mondaná azokat, amiket szokott.


2023. jún. 27. 17:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Magátl csak nem talalja ki.
2023. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
Mert nem érzi jól magát.
2023. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatot szamits meg ezdkkel az emberekkel meg ma!! Soha tobbet ne tudjansk rajtad eloskodni
2023. jún. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ez q kérdés....
2023. jún. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!