Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni olyan anyával...

Mit lehet tenni olyan anyával akinek fontosabb az új pasija, mint a saját gyereke?

Figyelt kérdés
Közeli rokonról van szó, egyszerűen már nem tudjuk mit lehetne tenni. A pasi befolyásolja a nőt, ki nem állhatja a gyereket és folyamatosan eléri, hogy az anya hanyagolja a gyereket, akit ez nagyon megvisel. 6 éves, most megy iskolában, folyton a nagymamánál van hagyva, sír mikor az anyja ott hagyja, de nem hatja meg, sőt mikor szóvá teszi neki bárki akkor kiakad és összeveszik mindenkivel és mindenki hülye. Az a baj, hogy az apát se érdekli annyira a gyerek, hogy magához vegye, néha elviszi ha nincs jobb dolga, de neki is minden más fontosabb. Valami ötlet, megoldás erre?
2023. jún. 11. 12:58
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
86%
És abban is igazad van hogy a nök el is jár a boldogság,csak épp normális férfi mellet nem pedig egy ilyen féreg mellet 29,voltam és férfi
2023. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
82%
Ezt írtam én is, hogy az ilyen alávaló férfiakat lapátra kell tenni.
2023. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Igen, egyébként nem is az lenne a legnagyobb baj, hogy most ő pasizik meg néha a nagymama vigyáz a gyerekre, mert ő szívesen teszi, hanem az, hogy a pasi amellett, hogy a gyereket elmarja a nő mellöl, ugyanezt tette az egész családdal, egyébként egy igazi tapló, aki el van szállva magától. Egyébként több ember mesélte, hogy azért szed össze nőket, hogy hitelt vetessen fel velük, a szóban forgó anyuka már pár hónap után ugyanezt akarta tenni, hogy kocsit vegyenek a pasi nevére. De hiába mondja neki mindenki, az összes ismerőssel, barátnőjével, családtagjával összeveszett, mert annyira szerelmes
2023. jún. 12. 07:21
 34/37 anonim ***** válasza:
77%
Csak mellékesen megjegyzem, hogy húgom is így nőtt fel, apánk olyan szinten nincs jelen az életünkben hogy évente 2x kommunikál velünk, egyébként elérhetetlen, anyánknak meg az aktuális párja a mindene, mi valahol a sokadik helyen vagyunk a fontossági sorrendben. Egyszer húgom szóvá merte tenni, hogy bántó neki a párocska viselkedése, és el lett küldve a f*szba. A lényeg hogy húgom 7 évesen megpróbálta megölni magát, mert azt gondolta, teher a családjának, és boldogabbak lennének, ha nem létezne. Nyilván drasztikus eset hogy egy ennyire kicsi gyerek ezt meglépi, de attól még ehhez a mentális állapothoz vezet ez az út. Nem szabad ilyen helyzetben hagyni egy gyereket sem, mert belerokkannak.
2023. jún. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
75%
34*borzasztó hát akkor csak egymásra támaszkodhatok,ne aggódj majd fog anyád és apád is megöregedni na akkor nektek is ök legyenek az utolsók viszakapják még ök ki tartást
2023. jún. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
77%
32ed vagyok. Hát sajnos szörnyű az ilyen. Nem tudom megérteni az ilyen gindolkodást. Nekem senki sem fontosabb a gyerekemnél. Ha én rgyszer ismerkedni fogok, és látom hogy a pasi nem úgy viszonyul a gyerekemhez, elválnak útjaink. Én babusgattam piciként, én pelenkáztam, én tanítom beszélni, stb. Ezek felejthetetlen élmények, egy anyának ez egy kincs.
2023. jún. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Kérdezze, tessen kilobbizni az unoka gondviselését, utána zárcsere és többet be se engedni a lányát a lakásban. Találkozás is csak nyilvános helyen.
2023. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!