Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni olyan anyával...

Mit lehet tenni olyan anyával akinek fontosabb az új pasija, mint a saját gyereke?

Figyelt kérdés
Közeli rokonról van szó, egyszerűen már nem tudjuk mit lehetne tenni. A pasi befolyásolja a nőt, ki nem állhatja a gyereket és folyamatosan eléri, hogy az anya hanyagolja a gyereket, akit ez nagyon megvisel. 6 éves, most megy iskolában, folyton a nagymamánál van hagyva, sír mikor az anyja ott hagyja, de nem hatja meg, sőt mikor szóvá teszi neki bárki akkor kiakad és összeveszik mindenkivel és mindenki hülye. Az a baj, hogy az apát se érdekli annyira a gyerek, hogy magához vegye, néha elviszi ha nincs jobb dolga, de neki is minden más fontosabb. Valami ötlet, megoldás erre?
2023. jún. 11. 12:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
76%
Kukázni az "anyát", és oda adni a gyereket a nagyszülőnek. De azokat az "anyákat" is, akik elnézik, hogy a saját két gyereküket az új pasi csicskáztatja, és ott rúg beléjük amikor csak tud,éps vállalhatatlanul viselkedik velük, miközben a fazon saját gyerekeit meg ajnározza.
2023. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Itt a pasinak nincs gyereke, sőt, nem is szereti a gyerekeket, ráadásul csak 23 éves
2023. jún. 11. 13:10
 3/37 anonim ***** válasza:
9%
2 Aha:D Én még nem találkoztam férfiben 23 éves manipulátorral, de nőben 23 korcs manipulátorral már igen.
2023. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%
Én szembesíteném az anyát, hogy választott egy 15 centis húsdarab és a gyereke között. Dugni lehet gyereknevelés mellett is.
2023. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
4es nem hiszed el hányan szembesítettük már ezzel, az egész családdal összeveszett emiatt
2023. jún. 11. 13:39
 6/37 anonim ***** válasza:
79%
Hívjátok rá a gyámügyet 🤷🏻‍♀️ Lehetőleg a nagymama tegye, mondván már megint itt van hagyva nála a gyerek, anyukát nem érdekli, és ez tarthatatlan állapot. Nem szabad ráhagyni, ha kell igenis be kell vonni a hivataos szerveket. Csak mert az ilyen gyerekek szoktak "eltűnni", valakinek a családban útban vannak, aki pillanatok alatt eladja a gyereket bármilyen célra. Utána meg játsza a rendőrségnek hogy eltűnt, és végül leszállnak róla bizonyíték híján. Nem ez lenne az első ilyen eset, de a 100. se.
2023. jún. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Én is ilyenekre gondoltam már amúgy, csak ami nehezíti a helyzetet, hogy még a válást se adták be a férjével
2023. jún. 11. 13:49
 8/37 anonim ***** válasza:
88%
3as jó neked..én nővel nem találkoztam de hasonló férfi korccsal már igen
2023. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, engedjétek el, senkire nem lehet rákényszeríteni amit nem akar. Azt viszont tudatosítani kell benne, ha lelép a pasi (le fog hamarosan) akkor oda ne menjen, akkor se kelljen neki a gyerek.


Gyerek csak a szükséges minimumot érintkezzen az "anyjával", neveljétek, szeressétek ti, a nagyszülők stb. Gyerek pszichológust is felkeresnék hogy minél kisebb törést okozzon benne, és tudja helyén kezelni a véglényt ha megint felbukkan.

2023. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
35%
Nem lehet igazságot tenni. Ha valakinek az agyát elönti a rózsaszín köd (oxitocin és más hormonok), akkor alapvetően ennek fog engedelmeskedni.
2023. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!