Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni olyan anyával...

Mit lehet tenni olyan anyával akinek fontosabb az új pasija, mint a saját gyereke?

Figyelt kérdés
Közeli rokonról van szó, egyszerűen már nem tudjuk mit lehetne tenni. A pasi befolyásolja a nőt, ki nem állhatja a gyereket és folyamatosan eléri, hogy az anya hanyagolja a gyereket, akit ez nagyon megvisel. 6 éves, most megy iskolában, folyton a nagymamánál van hagyva, sír mikor az anyja ott hagyja, de nem hatja meg, sőt mikor szóvá teszi neki bárki akkor kiakad és összeveszik mindenkivel és mindenki hülye. Az a baj, hogy az apát se érdekli annyira a gyerek, hogy magához vegye, néha elviszi ha nincs jobb dolga, de neki is minden más fontosabb. Valami ötlet, megoldás erre?
2023. jún. 11. 12:58
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
88%
10 Látszik, hogy nincs gyermeked. Fogalmad nincs a valóságról. Nincs az a rózsaszín köd ami a gyerekhez való kapcsolatot beárnyékolhatná egy valódi szülőnél.
2023. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
83%
Gyámügy,és megfenyegetni hogy fel lessz jelentve ha nem foglalkozik a gyerekek,ha veszekedni probál jól pofán kell vàgni de mindenképp gyámügy mert ezt nem lehet a világmindenségig játszani
2023. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
86%

12 "ezt nem lehet a világmindenségig játszani"


sajnos lehet, nem véletlenül van ennyi sérült fiatal felnőtt, akinek évtizedekbe kerül lelkileg talpra állni.

2023. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
86%
Hát akkor el kell venni az ilyen nötöl és minden támogatást amit kap,oszt hadmenjen isten hírével
2023. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
14es én is erre gondoltam, csak az a baj, hogy az anyja, aki a nagymama (nála van a gyerek) túl jószívű ahhoz hogy teljesen hátat fordítson neki ezek után is
2023. jún. 11. 14:45
 16/37 anonim ***** válasza:
75%
Nem ő fordít hátat hanem a lánya akinek nem szabadot volna szülnie megmondom öszintén ha tik meg a nagymama se csinál semmit akkor ti is tönkreteszitek a gyereket a hallgatásotokal
2023. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
16os próbálunk hidd el, nem fogjuk annyiban hagyni
2023. jún. 11. 15:19
 18/37 anonim ***** válasza:
19%
Én nem úgy látom, hogy ez ilyen egyszerű. Hogy egyértelműen a f a s z t választja a gyereke helyett, pedig ha már szülő valaki, akkor egyértelműen a gyerekét kell választani mindig és minden körülmények között, illetve hogy egyáltalán választani kell. Voltam ebben a helyzetben, engem is mindenki választás elé állított, amit én méltánytalannak éreztem, szerintem nem kellett (volna) választani. A kapcsolat aztán évekkel később véget ért, de most se érzem, hogy helytelenül döntöttem, amikor benne maradtam a kapcsolatban, a családi nyomás ellenére és a gyerekemmel való kapcsolatmegromlás ellenére is. Nem hiszem, hogy a f a s z t választottam, bár az én családom is így látta. Azt se gondolom, hogy egy szülőnek mindenben alá kell rendelődnie a gyerekének. És azt se, hogy a posztban írt sztoriból minden részletet ismerünk.
2023. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
23%
Mivel felnőtt ember, kb semmit, ímga gyereket nem veszélyezteti.
2023. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
73%
18*büszke,lehetsz magadra minek szültél ???ha a fasz fontosabb mint a gyereked???
2023. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!