Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni olyan anyával...

Mit lehet tenni olyan anyával akinek fontosabb az új pasija, mint a saját gyereke?

Figyelt kérdés
Közeli rokonról van szó, egyszerűen már nem tudjuk mit lehetne tenni. A pasi befolyásolja a nőt, ki nem állhatja a gyereket és folyamatosan eléri, hogy az anya hanyagolja a gyereket, akit ez nagyon megvisel. 6 éves, most megy iskolában, folyton a nagymamánál van hagyva, sír mikor az anyja ott hagyja, de nem hatja meg, sőt mikor szóvá teszi neki bárki akkor kiakad és összeveszik mindenkivel és mindenki hülye. Az a baj, hogy az apát se érdekli annyira a gyerek, hogy magához vegye, néha elviszi ha nincs jobb dolga, de neki is minden más fontosabb. Valami ötlet, megoldás erre?
2023. jún. 11. 12:58
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
75%
18#ahogy értelmeztem a szövegedet megromlott a kapcsolatod a gyerekedel meg a családodal de te mégis a pasit vàlasztotad??áruld már el minek kellet neked gyerek a fasz fontosabb mint a gyereked??a másik ha elolvastad volna a kérdést a drága nö nem foglalkozik a gyerekével erkölcsös egy nő lehetsz
2023. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
18as hogyha nyilvánvalóan a pasi nem akarja elfogadni a gyereket és minden áron ki akarja fúrni az életükből akkor kell választani
2023. jún. 11. 18:21
 23/37 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező hagyd a 18#ast szerintem ő is elhagyta a gyerekét,az ilyen nök nem mérik fel milyen kárt okoznak a gyereknek,de nem is valók anyáknak,
2023. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
36%
18-as vagyok, nem hagytam el, de ti ettől még gondolhatjátok ezt. :)
2023. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
76%
Lehet nem hagytad el de gondolom nem is foglalkoztál/foglalkozol vele,nyilván az aktuális pasi fontosabb,kiváncsi vagyok mennyi verést kapott töled a meg a pasiaidtol
2023. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
16%

Nyilván itt az anya a hü lye hogy egy gyerek útáló férfi kell neki, én kitöröltem volna az életemből, ha ismerkedni fogok, akkor CSAK olyannal, akinek megfelel az én kis szeretetcsomagom. Akinek nem az mehet amerre lát.


Sokan itt szidják a nőket..A probléma ott kezdődik, ha az anya esetleg szerelmes lesz, akkor mar egyből a torkának esnek, hogy nem szabad. Egy nőnek nem lehet joga a szerelemhez? Nem lehet újra házas? A férfi meg pi názhat bűntetlenül, úgy hogy lexarja a gyerekét?! Mennyire hanyagolja el a gyereket a nő?! A heti 1 kimenő sem elfogadható? Vagy max 2? Nyilván nem minden nap, de azért ismerkedjen már szerencsétlen nő. Bár ha fúrnak egy anyát, mint a sz@rt a gyerek előtt, nyilván pszichiáterhez kell járjon szegénynek, ezzel vannak így páran. Ha heti 1 vagy 2 kimenőről van szó, akkor az összeköltözésig szerintem ezzel nincs baj. Arany középút kell.

2023. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Itt a sztoriban az Anya szinte rögtön elköltözött az új pasihoz, eleinte velük lakott a gyerek, de a pasi bunkózott vele a gyerek elmondása szerint és sír ha oda kell mennie, ezért a nagymamánál van 90%ban vagy az apjánál és kb heti 1× 2× van hogy az anyja megnézi fél órára mi van vele. De most a saját szemünkkel láttuk, hogy simán ott hagyta a beteg gyereket, aki még keservesen sírt is mert érte jött a pasija és mennie kell.
2023. jún. 11. 21:10
 28/37 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem örüljetek, hogy nálatok van a kicsi és ti szeretitek és gondozzátok. Rosszabb lenne, ha az anyával lenne, nem? Annak meg drukkolok, hogy jogi úton is ti kapjátok meg őt (remélem, hogy szeretnétek, mert úgy látszik, hogy ti szeretitek őt, és neki ez a legfontosabb).
2023. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
86%
26*megkaptad a választ most pattogj mindjárt a gyerek lessz a hibás hogy megszületett nem???milyen nő az olyan akit jobban érdekel egy fasz mint a saját gyereke,és még csak mégse védte a férfitol szerinted egy 6 éves hogy védje meg magát te szerencsétlen
2023. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok analfabéta el olvastam,de a többit is amit irtál én nem tudom honnan veszed hogy mindenki a nöket szidja mert ez koránsem igaz csak az olyanokat akiknek fontosabb a pasi mint a gyerek,és igen jóval többen vannak férfiak akik ezt csinálják,
2023. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!