Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 év korkülönbség sok?

21 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés

Én 25N, ő 46F.

Neki exnej, két gyerek, nekem senkim.


Most még nem gond a kor, de mi lesz évek múlva?


Ti hogy vélekedtek erről?


2010. okt. 11. 20:12
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
és náltok mi a helyzet?
2011. jún. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:

Szia!

Mi még az elején vagyunk, ő már régen elvált és 1 gyerek van aki már lassan felnőtt... már most is bulizik, sosincs otthon.

Szeretném ha minden jól menne és kijönnénk hosszútávon:) Nekem ő lenne az első komolyabb kapcsolatom, úgyhogy nagy rutinom nincs... nem akarom elszúrni:) Esetleg vmi jó tipp?:)

Mindketten eléggé nyugisak vagyunk, otthon is jól érezzük magunkat.

2011. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
100%

Én 20 N, Ő 37 F. Elvált, gyerek nincsen. Másfél éve jól megvagyunk, hasonló az életritmusunk, az érdeklődési körünk, a felfogásunk. A kapcsolat elején nagyon zavart mások véleménye, de mint azt már előttem leírták "Minden csoda 3 napig tart." Amióta látják az emberek, hogy nem futó kalandról van szó komolyan veszik a kapcsolatunkat. Remélem segítek azzal, hogy ezt megosztottam, nekem sokat segített annak idején, ha láttam, hogy másoknak megy a dolog ennyi korkülönbséggel is.

Ja és nem egy bűn ronda lány vagyok, nem azért vagyok nálam idősebb férfival, mert nincs más, hanem azért, mert a velem egykorúakkal nem tudtunk közös nevezőre jutni, csak baráti szinten.

2011. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

2010-10-14 14:22 vagyok.


Teljes mértékben igazat adok az előttem szólónak!


Amúgy annyit hozzátennék: sokszor elgondolkozom rajta, hogy mi lesz évek múlva, hogy együtt leszünk-e még, tudom-e szeretni, ha idősebbek leszünk és megváltozik a helyzet, hogy lesz-e gyerekem, ha együtt maradunk? Mert én nagyon szeretnék, Ő.. nem tudom.

De azt is látom, hogy mennyi 40-es, 50-es nő és férfi kénytelen újrakezdeni az életét, mert megromlott a házasságuk? Közben szinte egyidősek a párjaikkal, és 10-20 éves kapcsolatokról beszélünk... Mi a biztosíték arra, hogy összejövök egy huszonévessel, feleségül megyek hozzá, és örökké együtt maradunk? Lehet pár év után különválunk úgy, hogy nem született gyerek sem. És ha összejött, és úgy hagynak el? Tehát ilyen szempontból bármi megtörténhet. Csakis az a biztos, ami már elmúlt!

2011. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
25. De aranyos vagy! :D
2018. aug. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!