Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 év korkülönbség sok?

21 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés

Én 25N, ő 46F.

Neki exnej, két gyerek, nekem senkim.


Most még nem gond a kor, de mi lesz évek múlva?


Ti hogy vélekedtek erről?


2010. okt. 11. 20:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sok.
2010. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
57%

az hogy hamarabb leszel özvegy, mint elérnéd a változókort.

amúgy kik vagyunk mi hogy ítélkezzünk? :)

2010. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem sok. Az apád is lehetne. Viszont ha szeretitek egymást, ez ne érdekeljen.
2010. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
32%

Én biztos nem állnék le egy ilyen férfival. Jól meggondoltad Te ezt? Képes lennél 25 évesen mostohaanyásat játszani, az exnejjel hadakozni és egy ilyen kiélt pasival leállni? Akár az apád is lehetne. :(

Most még lehet, hogy működik a dolog de egy idő után bele fogsz fáradni ebbe a kapcsolatba.

2010. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
58%
Mostmég jó minden, de később kijön szerintem a korkülönbség. Persze vannak kivételek, ha úgy érzed, aztán hajrá!
2010. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
88%
most már így 30 felé közeledve azt modnom sok.. mikor fiatalabb voltam én is odavoltam nálam 20 évvel idősebb pasikért és akkor azt mondtam hogy nem számít a korkülönbség.most már más a véleményem. Nem azt mondom hogy nem működhet ,ideig-óráig biztos de szerintem később ebből gondok lehetnek pl családtervezésben illetve közös programok stb.
2010. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
61%
Első vagyok. Nem ítélkeztem csak azt mondtam, hogy az én nézőpontomból sok. Nekem olyan ez a mérvű korkülönbség mintha az apámmal jönnék össze.
2010. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem tegyél fel magadnak pár kérdést.

Hajlandó vagy-e elfogadni, hogy valamilyen szinten mindig is kötődni fog az exnejéhez a gyerekek miatt.

Mi lesz, majd te gyermeket szeretnél? Hajlandó lenne-e bevállalni lassan 50 évesen?

Egyeznek-e a jövőbeli terveitek?

Párom és köztem 10 év van, nálunk nem látszódik. Ő későnérő típus, én koránérő, tehát passzolunk egymáshoz. A végső döntés a tiéd lesz, ezt ne feledd!

2010. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
59%
Erre szokták azt mondani,hogy a lánya lehetnél.Mintha 21 évesen nemzett volna.Ha nincs más jelentkező rád,bele fogsz menni.Hol vannak a fiatal férfiak,életük erejében.
2010. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Sosem jut eszembe h az apámként nézzek rá, részéről ez kölcsönös.

Mostohaanya szerep? Tény, hogy alig 10 év a különbség a gyerekekkel, de sosem szerettem volna a szemükben anya szerepet betölteni.

Aki "kiélt pasinak" nevezte....látatlanba ne aggasunk már jelzőket senkire.

Jahj, nehéz ügy.

De mindenkinek köszönöm a válaszokat.

2010. okt. 11. 21:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!