Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 év korkülönbség sok?

21 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés

Én 25N, ő 46F.

Neki exnej, két gyerek, nekem senkim.


Most még nem gond a kor, de mi lesz évek múlva?


Ti hogy vélekedtek erről?


2010. okt. 11. 20:12
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
39%

Figyu! A barátnőm és párja között 30 év van kereken. Mikor megtudtam vertem 1 hátast, mivel barátnőm 30 a pasi 60, de nem mondanád meg róla. Nagyon jól elvannak, már kb 4 éve, vettek közös lakást, mindent, igaz a srác tisztában van vele, hogy valószínű ő fog kihalni a barátnőm mellől, de ez van. Boldogok és szoktunk együtt szórakozni is, szóval nem valami begyepesedett otthon ülős emberről van szó. Én 29, férjem 30. A srác mindig azt mondja a gyerekeinkre, hogy az unokák :):):).

Mióta ismerem a srácot azóta azt mondom nem számít a kor.

2010. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
37%
Igen.És ha már azon gondolkodzs mi lezs pár év múlva...Nem biztos,hogy ez jó kapcslat lezs.
2010. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
51%

Mindig nagy "indulatokat" szít, ha olyan kérdés merül fel a fórumon, ami a korkülönbségről szól. Azt, hogy mi lesz évek múlva, nem tudhatod. Viszont ezt nem tudhatod egy korban hozzád illőnél sem. Az idősebbel is tönkremehet egy kapcsolat 10 év múlva, meg a fiatalabbal is. Önmagában véve szerintem nem gond a korkülönbség. És aki arra hivatkozik, hogy milyen hamar meghal majd... igen, biológiai szempontokból az esély tényleg nagyobb erre, viszont amennyi tragédia és baleset, betegség van napjainkban, lehet, hogy a fiatalabb még hamarabb elmegy. Ugyanúgy meghalhat bármelyikünk, bármikor.

Azt meg én sem értem, miért kell "kiélt" alaknak nevezni valakit, akinek volt egy házassága, születtek gyermekei, de valamilyen ok folytán úgy alakult, hogy elváltak? Ritka manapság a holtomiglan-holtodiglan...

2010. okt. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok a szeretőm 49. Na és? Kb.32-nek néz ki és kb úgy is él, olyan, mint egy kiskamasz. Meg nem mondanád, hogy mennyi idős. Ha jó vele , miért ne?
2010. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Sok abból a szempontból, hogy Te még szülhetsz gyerekeket, de még néhány év és nem lesz aki melletted legyen (ha egyáltalán akar még gyereket). Lassan nyugdijba megy, Te meg még erőd teljében leszel. Eljárogatnál, és majd akkor jönnek a gondok.
2010. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok. Őt megértem ,a fiatal feszes csajokat minden férfi szereti..téged viszont nem,mert találhatnál korban hozzádillőt,fiatal vagy még,van választásod. Te is bizonytalan vagy a dologban,gondolom azért tetted fel a kérdést.Én azt mondom ha ilyen nyögvenyelősne indul annak már nem lesz jó vége,akárhány lvesek is legyenek az illetők.
2010. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Nekem ez a dolog nem gond, sosem volt az.


Azért tettem fel a kérdést, mert érdekel, hogy mi az emberek véleménye egy ilyen helyzetről?

2010. okt. 14. 11:01
 18/35 anonim ***** válasza:
Mindig lesznek, akik emiatt megszólnak vagy ferde szemmel néznek rátok. Ha szereted, nem érdekel. Ha zavar az ilyesmi, keress korban hozzádillő pasit.
2010. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Nem csak a korkülönbség okozhatja, de nagymértékben növelheti a különbségeket az érdeklődési kör terén és a testi-lelki-élethelyzet-érettség-ízlésbeli különbségek között.


A párod pl már túl van pár olyan életfázison, (gyerekvállalás, házasság, válás), amiket Te még nem éltél meg, így nem biztos, hogy tudsz azonosulni az ő aktuális problémáival.


Nála pl jelentkezni fognak az öregedéssel kapcsolatos testi-lelki gondok, amikkel Te szintén nem fogsz tudni azonosulni, hiszen Te még akkor is fiatal leszel.

2010. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

22 éves nő vagyok, fél éve együtt élek a párommal, ő 43. 3 éve ismerjük egymást. Nagyon szeretjük egymást, jól kijövünk.


Vannak dolgok amiket teljesen másképp látunk, ezért vannak vitáink, veszekedések (mint minden párkapcsolatban). Az a fura, hogy én vagyok a konzervatívabb, az empatikusabb, nyugodtabb, jól átgondolok mindent, ő pedig a felfújt kakas, a robbanékony, ő az "értem én, csak lesz*rom". Ő imád szórakozni, én otthon dolgozgató, olvasgató típus vagyok. Dehát ezt szeretjük egymásban! Neki is ott van a volt felesége, kisiskolás gyerekek, de már nagyon jóban vagyok velük, gyerekekre is sokszor vigyázok, játszunk, mosunk, főzünk. Igaz az elején utált a nő, de mára megváltozott. Nem miattam hagyta el az exét a párom, már a kapcsolatunk előtt 2 éve külön éltek. A párom haragszik rá, nem szereti ha találkozunk vele, de néha jó egy kis tapasztalatot cserélni. Sőt, még a legelső felesége is a környéken lakik, vele is jóban vagyok.


A párom sokszor mondja hogy ne akarjak már gyereket, ő 43 én 22, meg hát félti a jövőmet. Gyerekhez én még fiatal vagyok, ő kicsit öreg. Majd meglátjuk. Egy 24 éves is otthagyhat engem egy gyerekkel egyedül, nem? Amúgy ő is nagyon jól néz ki korához képest, nem is gondolok rá hogy mi lesz, ha nem lesz. Én azt mondom, ne tervezgessetek 10 meg 20 évre előre, azért vannak együtt a párok, hogy jól érezzék magukat, nem azért hogy ezen aggódjanak és elrontsák a jót. Alakul a sorsotok!

2010. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!