Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 év korkülönbség sok?

21 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés

Én 25N, ő 46F.

Neki exnej, két gyerek, nekem senkim.


Most még nem gond a kor, de mi lesz évek múlva?


Ti hogy vélekedtek erről?


2010. okt. 11. 20:12
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Mi lessz évek mulva? Ezt kérded. Ő 70 lessz te 50. Semmi nem fog változni, ugyanmugy szeretni fogjátok egymást és kész. Csupán arra kell gondolni, hogy Te még aktiv leszel a szexben Ő már talán nem.ha nem ez a lényeg akkor uccu neki és legyetek boldogok. Ezeket a tanácsokat tapasztalatból mondom. 64 vagyok a feleségem 5o. 20 éves fiunk van. Semmi gond szeretjük egymást és ez a lényeg.
2010. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ha netán megvetés vagy ilyesmi van a válaszokban!

Jogos hisz mások már tapasztalatból beszélnek nekem 20 évvel volt idősebb a férjem átéltem ezeket 19 évesen !Születtek gyerekeink de a házasság össz vissz 4 év volt nem jöttünk ki egymással sajnos viszont neki is volt előző házassága onnan két fiú a kisebbiket neveltem is és most én maradtam az anyukája ő 31 éves én 39! Meghalt a volt férjem sőt az előző felesége is sajnos talán ezért !!

Egyébként nem ajánlatos hosszú távra tervezni azzal ki nálad 20 évvel idősebb mert más generáció ezért aztán teljesen másképp éli meg az életet hétköznapokat mint te kis fiatalon, és vagy neked kell elviselni a dolgait, vagy neki a tiedet,de közös nevezőre ne számíts max az udvarlási szakaszban utánna rá jösz nincs közötök egymás világnézetéhez!!!Én már tudom hiába szerettem és szültem neki gyerekeket nem ment sajnos fiatal voltam 24 ő 44 éves!!!!!!!

2010. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy azok a nők, akik 20-30 évvel fiatalabbak a párjuknál, akaratlanul is "hozzáöregednek" a férfihez. Külsőre is, gondolkodásban is és szerintem ez nagyon nem jó.
2010. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Lakva ismered meg. Ha nagy a szerelem, költözzetek össze, az idő majd eldönti. A szívedre hallgass!
2010. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

A 22 éves lány vagyok aki 43 évessel él együtt. Az biztos, hogy néhány dolog megváltozik, ha összeköltöztök, hiszen előtte udvarol, szórakozni jártok össze, utána már egymást segítitek a háztartásban és egyebekben.


El kell viselnetek egymás rigolyáit. Pl. nálunk ő otthagy mindent ahol levetette, meg sokszor éjjel 2-kor felkelt hogy egyek vele, mikor én képtelen vagyok rá, én meg szekálom ha éppen inkább a meccs vagy a haverjai érdeklik, nem a közös beszélgetések. Kiábrándító lehet, de ugyanez van másoknál is, pl. 2 év különbséggel.

Néha mióta együtt élünk, úgy viselkedik velem, mintha 10 éve házasok lennénk plusz vezényelni próbál mindenben. Olyankor elbeszélgetek vele, hogy egyenrangú felnőtt emberek vagyunk mindketten és azért vagyunk együtt mert örülünk a másiknak hogy van! Nem pedig azért, hogy eszköznek használjuk, vagy csupán megszokásból. Szerelemből, szeretetből. Olyankor megdöbben a saját viselkedésén, és 180 fokos fordulat! :) Olyan mint általában a férfiak: mindegy hogy 20, 30, 40, 50 vagy 70.

A zenei ízlésünk megegyezik, TV-t ritkán nézünk, az érdeklődési körünk majdnem ugyanaz. Mi kell még?

2010. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Sok is, meg nem is. Ma már a házasságok általában nem egy életre köttetnek. Ha így vesszük, teljesen mindegy, ki hány éves. Addig maradtok egütt, amíg jól érzitek magatokat egymással.
2010. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk 23 év korkülönbség van , 8 éve vagyunk házasok van 3 gyerekünk , szeretjük egymást a mai napig . Az emberek véleményéről csak annyit : minden csoda 3 napig tart .
2010. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az előttem szólókat, így ha ismétlek valakit, előre is elnézést.

Biztos volt/ lesz olyan, aki azt írta/ írja, hogy nem számít a kor, ha szeretitek egymást.

Szerintem jól látod a helyzetet. Most, és még talán néhány évig valószínűleg semmi gondot nem okozna. Viszont írok két ismerős párról, a tanulságot pedig majd levonod Te.

Az első esetben adott egy jelenleg 32 éves nő és egy 50 éves férfi. Kb 2-3 éves vannak együtt. A pasinak már felnőtt gyerekei vannak, plusz egy volt feleség. Együtt élnek, aranyosak, boldogok. De a pasi már nem szeretne sem egy újabb házasságot, sem gyereket. A nő pedig ugye pont abban az életkorban van, amikor már úgy szívesen szülne.

A másik esetben pedig adott volt a nő (olyan 40 év körüli volt, mikor megismertem; 1 volt házassággal és egy kamasz gyerekkel), és a nála kb 15-20 évvel idősebb férfi (a háta mögött 3 házassággal, mindegyikből felnőtt gyerekkel). Itt lett esküvő is és még közös gyerek is Viszont a férfi már nem tudott úgy viselkedni a kissráccal, mintha a saját gyereke lenne, inkább olyan nagypapa- unoka viszony alakult ki köztük. Nem tudott vele ugyanúgy játszani, stb. Aminek a vége az lett, hogy egy iszonyatosan neveletlen, elkényeztetett gyereket nevelnek jelenleg is.

2010. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
szia kérdező hogy vagytok együtt?mesélj
2011. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

Ő már lehet hogy nincs itt...

Én viszont épp egy ilyen szituban vagyok! Én 25, Ő 46... minden most kezdődik el... remélem jó lesz:)))

2011. jún. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!